حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

دیدار مدیران شبکه اترک با استاندار خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

دیدار مدیران شبکه اترک با استاندار خراسان شمالی

دیدار مدیران شبکه اترک با استاندار خراسان شمالی

دیدار مدیران شبکه اترک با استاندار خراسان شمالی

مدیرکل، مدیران و اعضای شورای طرح و برنامه صدا و سیمای خراسان شمالی با استاندار خراسان شمالی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ در این دیدار، مهندس سید علی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه مردم همیشه در طول سه دهه گذشته با نظام همراهی کردند افزود : حالا نوبت مسئولان است که در عمل همراهی و همدلی با مردم را به نمایش بگذارند .

استاندار خراسان شمالی همچنین تکمیل طرح های نیمه تمام را از بهترین اولویت های استان در سال 94 اعلام کرد .

وی با بیان اینکه در سال 94 دو موضوع بسیار مهم برای استان و کشور داریم افزود : سفر ریاست محترم جمهوری به استان ازجمله این موارد است که امیدواریم در یکی دو ماه آینده صورت بگیرد و پروژه های مهم استان که نیازمند توجه بیشتر دولت می باشد در این سفر مطرح شود .

استاندار خراسان شمالی اضافه کرد : در پایان سال هم موضوع مهم انتخابات مطرح می باشد که نیازمند ایجاد بستر حضور بیشتر مردم در انتخابات همزمان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری است که انشاء الله بتوانیم زمینه سازی مناسبی برای اجرای این مهم داشته باشیم .

احمد مهدوی مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی هم در این دیدار با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری و شعار سال گفت : صدا و سیما با آغاز فعالیت دولت یازدهم و با هدف تقلیل فاصله مردم و مسئولان نظام و ایجاد همگرایی و همدلی عمل کرده و در این راستا طراح مثلث مردم، مسئولان و رسانه بوده است .

وی خاطر نشان کرد : توجه به نیازهای عمومی جامعه و انعکاس کاستی ها و پاسخگویی مسئولان، همراهی صدا و سیما با طرح های مهم دولت از جمله سرشماری کشاورزی ، طرح تحول نظام سلامت و توجه به نیازهای مناطق محروم و مرزی و خدمات رسانی به این مناطق در سال 93 نشان از وجود این همگرایی و همدلی دارد .