جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران شبکه آفتاب با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران شبکه آفتاب با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی

دیدار مدیران شبکه آفتاب با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی

 

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در دیدار مدیرکل و معاونین و مدیران شبکه آفتاب  ضمن ابراز رضایت  از صدا و سیمای استان مرکزی وتقدیر و تشکّر از عملکرد شبکه آفتاب ، لزوم برنامه ریزی برای کیفی کردن برنامه ها را خواستار شدند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی ، دراین دیدار ابتدا دکتر آذردشتی مدیرکل صداوسیمای مرکزی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت  موجود وتوفیقات شبکه آفتاب از برنامه ریزی مدون شبکه آفتاب برای ارتقاء جایگاه رسانه استانی و بالابردن طراز برنامه ها ، مطالبی را بیان نمودند.

دکتر آذردشتی توجّه ویژه به رشد کیفی برنامه ها، استفاده ازقالب های تاثیرگذار برنامه سازی ، ترویج  سبک زندگی اسلامی ، ارتقای سواد رسانه ای مخاطبان، تکمیل پوشش دیجیتال استان ، پیگیری مطالبات رهبری و مردم و کمک به رشد و شکوفایی استان را از اهّم برنامه های آتی رسانه استانی دانستند.

در ادامه آیت الله دری نجف آبادی ضمن ارائه بیاناتی، نیروهای شبکه آفتاب را جمعی از نیروهای ارزشی و اخلاقمدار دانستند که با روحیه جهادی و همدلی امور را پیش می برند.

نماینده ولی فقیه دراستان افزودند : با توجه به شرایط اجتماعی و اقتصادی  استان مرکزی،  لزوم برنامه ریزی تا پایان سال و طراحی برنامه های جدید برای سال ۹۷و رسیدن به اهداف تعیین شده ، لزوم کیفی سازی برنامه های رسانه استانی و تشکیل گروه های کاری در بخش های مختلف با تشکیل اتاق فکر، پرداختن به مباحث مشکلات خانوادگی و آسیب های اجتماعی به منظور رفع مشکلات این حوزه با ساخت برنامه های آموزشی از ضروریات برنامه ریزی برای آینده می باشد.

ایشان همچنین ، برنامه ریزی برای کاهش آمار اعتیاد و تعداد زندانی ها و مباحث فضای مجازی با ایجاد اعتماد اجتماعی با ساخت برنامه های مختلف، مطالبات رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی در رسانه استانی را خواستار شدند.

لزوم ایجاد فضای مهارت آموزی در مشاغل مختلف به منظور بالا بردن بهره وری و افزایش ارزش افزوده در صنایع تولیدی با تولید برنامه های مختلف در رسانه استانی ، لزوم برنامه ریزی برای فرهنگ دینی و تاکید بر اصول امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و شهدا با استفاده از ظرفیت رسانه استانی ، ترویج و معرفی علماء و بزرگان دینی و مذهبی استان مرکزی و توسعه علمی استان مرکزی در برنامه های رسانه استانی از دیگر محورهای صحبت های ایشان بود .

در پایان آیت الله دری نجف آبادی با توجه به اینکه استان مرکزی استان امام راحل و مفاخر بزرگ دینی و انقلابی و علمی می باشد، پرداخت ویژه و ارائه برنامه های شاخص در برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را از مطالبات مهم استان دانستند و خواستار توجه ویژه به این مناسبت شدند.