سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

دیدار مدیران صداو سیمای مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران صداو سیمای مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار مدیران صداو سیمای مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار مدیران صداو سیمای مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز ایلام ؛ نماینده  ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام  در جمع مدیران صدا و سیمای مرکز ایلام با اشاره به  نامگذاری سال 95 به نام اقتصاد ومقاومتی اقدام و عمل گفت : دولت و ملت و رسانه ملی می توانند با هماهنگی  و همراهی زمینه شکوفایی اقتصاد  و بهبود وضعیت معیشتی مردم را فراهم کنند.

حجت الاسلام والمسلمین  لطفی افزود : دشمنان ایران اسلامی در صدد هستند تا با ادامه تحریم ها  و کارشکنی خود در مذاکرات هسته ای  در اقتصاد ایران خلل وارد کنند  و این امر  مقاوم سازی اقتصاد وعملیاتی نمودن گفتمان اقتصاد مقاومتی را می طلبد.

امام جمعه ایلام در ادامه از عملکرد رسانه استانی در انعکاس حماسه ی عظیم اربعین تقدیر کرد و گفت : اربعین ظرفیت دینی و فرهنگی عظیم برای استان ایلام است که رسانه استانی نقش بی بدیلی در انعکاس این حماسه و معرفی ارزش های مردمی آن دارد.

علیرضا شیروی مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام نیز در ابتدای این نشست گزارشی از موفقیت های رسانه استانی در سال 94 ارائه کرد و گفت: صدا و سیمای مرکز ایلام در حوزه های مختلف صدا –سیما –خبر  و فنی توانست در رتبه های نخست ارزیابی کشوری قرار گیرد  و ارتقاء پوشش دیجیتالی استان از 90 درصد به 95درصد از مهمترین برنامه های صدا و سیمای مرکز ایلام در سال 95 است.

 وی همچنین  برنامه سازی در حوزه ی اقتصاد مقاومتی  و عمل به منویات مقام معظم رهبری را نقشه راه فعالیت های رسانه ی استانی در سال 95 عنوان کرد.