سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

دیدار مدیران صدا و سیمای مازندران با نماینده ولی فقیه در استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران صدا و سیمای مازندران با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار مدیران صدا و سیمای مازندران با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار مدیران صدا و سیمای مازندران با نماینده ولی فقیه در استان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مازندران نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با مدیران صدا و سیمای مازندران گفت : تهاجم فرهنگی و جنگ رسانه ها از موضوعات مهم جهان امروز است که نباید از آن غافل شد .

آیت الله طبرسی با اشاره به نقش سازنده و برجسته رسانه در جهت دهی و بقاء حکومت ها افزود : بنا به فرمایش امام خمینی (ره) تلویزیون یک دانشگاه است و همه ما باید برای حفظ آن هوشیار باشیم .

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطر نشان کرد : ریشه و اصل زبان طبری، گویش محلی مازنی است و در رسانه استانی باید به این گویش توجه بیشتری شود .

وی اظهار داشت : رسانه استانی باید در راستای معرفی تولیدات و دستاوردهای استان در عرصه های گوناگون از جمله معرفی افراد خوش ذوق، شعرا، نخبگان و مخترعان در رسانه استانی گام بردارد .

علی صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای مازندران هم در این دیدار با اشاره به هزینه 3 میلیارد تومانی برای ایجاد استودیوی رادیویی واستودیوی تلویزیونی در غرب مازندران گفت: تقویت و توجه به غرب استان از برنامه های مهم این سازمان می باشد.

 مدیر کل شبکه مازندران افزود : برنامه گلبانگ ساحل که بعد از ماه رمضان آغاز شد، با استقبال ویژه مردم مواجه شده است.

به گفته وی تولید برنامه های محلی این شبکه در قالب برنامه ای با عنوان امیرستون به منظور تقویت زبان محلی در حال ضبط و پخش است.