جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران صدا و سیمای مرکز مهاباد با استاندار آذربایجان غربی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران صدا و سیمای مرکز مهاباد با استاندار آذربایجان غربی

دیدار مدیران صدا و سیمای مرکز مهاباد با استاندار آذربایجان غرب

دیدار مدیران صدا و سیمای مرکز مهاباد با استاندار آذربایجان غربی

استاندار آذربایجان غربی در دیدار مدیرکل و و جمعی از مدیران اداره کل صداوسیمای مرکز مهاباد گفت: رسالتی که مرکز مهاباد در انسجام و وحدت ملی در منطقه ایفا می کند بسیار مهم و تاثیرگذار است.

آقای سعادت در این دیدار که در محل استانداری برگزار شد با اشاره به جایگاه صداوسیما در تعالی فرهنگ جامعه گفت: صداوسیمای مرکز مهاباد با پخش ماهواره ای که از اوایل پارسال آغاز شد از جایگاه رسانه ای ویژه ای در میان مخاطبان به ویژه هموطنان کرد زبان داخل و خارج کشور برخوردار شده است.

استاندار با تقدیر از مدیرکل و نیروهای صداوسیمای مرکز مهاباد گفت: از دلایل اصلی موفقیت های این مرکز در صحنه بودن مخاطبان آن می باشد و لذا باید هر چه بیشتر حقوق مردم را پیگیری کرد و برای ارتقای رسانه ای هم باید به توسعه فنی و تجهیزات این مرکز کمک شود.

قوی بنیه مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد هم در این دیدار با قدردانی از کمک های استاندار در ماهواره ای شدن این مرکز، گزارشی از روند تولید برنامه های این مرکز ارائه کرد و گفت: با تلاش همکاران در واحدهای مختلف، مرکز مهاباد از لحاظ جذب مخاطب و رضایتمندی آنان در سال 94 از شاخص های بالایی میان مراکز استان های کشور برخوردار شد که قابل توجه است.

قوی بنیه افزود: توجه هر چه بیشتر به نیازهای رسانه ای مخاطبان، توسعه و تجهیز مرکز و تلاش برای برون سپاری بخشی از تولیدات از اولویت های امسال ما می باشد.

در این دیدار مدیران اداره کل صداوسیمای مرکز مهاباد گزارشی از روند فعالیت های واحدها و برنامه های آتی این مرکز ارائه کردند.