جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران صدا و سیمای مرکز مهاباد با امام جمعه شهرستان مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران صدا و سیمای مرکز مهاباد با امام جمعه شهرستان مهاباد

دیدار مدیران صدا و سیمای مرکز مهاباد با امام جمعه شهرستان مهاباد

دیدار مدیران صدا و سیمای مرکز مهاباد با امام جمعه شهرستان مهاباد

 مدیر کل و جمعی از مدیران صدا و سیمای مرکز مهاباد با امام جمعه شهرستان مهاباد دیدار و گفتگو کردند.

ماموستا سهرابی امام جمعه شهرستان مهاباد در این دیدار ضمن قدردانی از موفقیت های چشمگیر صدا وسیمای مرکزمهاباد گفت: برنامه های صدا وسیمای مهاباد به ویژه در حوزه های معارفی و مناسبتی همچون برنامه رمضان سیما از محتوای خوبی برخوردار بود.

  وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان می خواهند در بنیان خانواده ها تزلزل ایجاد کنند افزود: توجه بیش از پیش به آداب و رسوم و فرهنگ مردم منطقه می تواند نقش بسزایی در استحکام بخشی به بنیان خانواده ها داشته باشد که الحمدلله صدا و سیمای مهاباد در این بخش نیز بسیار ساعی و کوشاست و جای تقدیر دارد و اما بخشی از آداب و رسوم منطقه هم که به دست فراموشی سپرده شده بایستی دوباره احیا شود.

امام جمعه مهاباد در ادامه با اشاره به جنایات گروهای تروریستی تکفیری و داعش اضافه کرد وگفت: روحانیون باید درباره جنایات و عقاید انحرافی این گروه ها روشنگری و جنایات آنها را برای مردم بازگو نمایند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد هم در این دیدار با اشاره به اینکه از تجربیات و نظرات کارشناسان در بخش های مختلف برنامه سازی استفاده می کنیم گفت: در برنامه ها سعی می شود مباحث بومی منطقه به صورت کارشناسی و مطابق با نیاز مخاطبان ارائه شود.

 مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد در ادامه توجه ویژه به وحدت و همبستگی بین مسلمانان را از اولویت های اصلی رسانه ملی عنوان و خاطرنشان کرد: در طرح مباحث دینی تاکید بر اشتراکات مورد توجه جدی برنامه های صداو سیما است.