جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران صدا و سیما ی مرکز آذربایجان غربی با آیت الله قریشی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران صدا و سیما ی مرکز آذربایجان غربی با آیت الله قریشی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری

دیدار مدیران صدا و سیما ی مرکز آذربایجان غربی با آیت الله قریشی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری

 

در آستانه فرا رسیدن ولادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) مدیران صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با آیت الله قریشی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.

دراین دیدار آیت الله قریشی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری با تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت امیر مومنان حضرت علی (ع) گفت : این امام همام مظهر شجاعت ، عدالت و جوانمردی است . وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه جلب رضای خداوند متعال در انجام اعمال سعادت دنیوی و اخروی را به دنبال دارد گفت : بزرگترین توفیق الهی برای مومنان قدم برداشتن در راه خدا و تقویت دین مبین اسلام است . آیت الله قریشی همچنین از نقش صدا و سیما در گسترش شعائر و ارزش های اسلامی در جامعه تقدیر کرد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اذربایجان غربی هم در این دیدار به نقش و جایگاه والای مجلس خبرگان رهبری در نظام اسلامی اشاره و از مقام علمی و دینی آیت الله قریشی به عنوان منتخب مردم استان در پنج دوره متوالی مجلس خبرگان تقدیر کرد . مهندس مجرد همچنین از ساخت فیلم مستند با موضوع زندگی سیاسی و اجتماعی و تلاش های علمی آیت الله قریشی خبر داد.

در پایان این دیدار از سال ها تلاش مستمر و مداوم آیت الله قریشی در تبلیغ مبانی دینی در استان تقدیر شد .