سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

دیدار مدیران مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه استان

مدير كل، معاونين و مديران صدا و سيماي مركز ايلام با حجت الاسلام والمسلمين لطفي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام ديدار كردند .

به گزارش روابط عمومي صدا و سيما ي مركز ايلام ؛ نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام در جمع مسئولان صدا و سيما ي مركز ايلام با توجه به تاثير گذاري رسانه ملي در حوزه فرهنگ گفت: جايگاه رسانه ملي در نظام مقدس جمهوري اسلامي جايگاه حساس و ويژه اي است. حجت الاسلام والمسلمين لطفي مهمترین ویژگی و ارزش ها ي اين  رسانه را نزديكي بيشتر اين رسانه به مقام معظم رهبري دانست و بيان داشت: با توجه به اينكه رسانه ملي از نهادهايي است كه بطور مستقيم زير نظر مقام معظم رهبري اداره مي شود داراي ارزش بيشتري است و به حساس بودن آن افزوده مي شود .

ايشان افزود : رسانه ملي در عرصه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي و...نقش بي نظيري دارد . نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام با توجه به نامگذاري امسال بعنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي از سوي مقام معظم رهبري افزود: رسانه ملي مي تواند با هماهنگي و همكاري با ساير نهاد هاي فرهنگي و مردم ولايت مدار در حوزه اقتصاد و فرهنگ نقش آفريني كند. امام جمعه ايلام  با توجه به تهاجم فرهنگي دشمنان عليه ايران اسلامي گفت : رسانه ملي مي تواند در قالب  هنر با توليد برنامه هاي فاخر و اثر بخش شعار امسال را كه از سوي مقام معظم رهبري اعلام شد در حد اعلايي محقق كند وی در این دیدار از نقش رسانه استانی در ایجاد همدلی و تفاهم بوجود آمده در سطح استان قدر دانی کرد .

در ادامه علی رامك مدير كل مركز ايلام با ارائه گزارشي به بيان موفقيت هاي صداو سيماي استان در سال 92 پرداخت و گفت : سال 92سال موفق و پر افتخاري براي رسانه استاني بود. وي در ادامه به بخشي از افتخارات رسانه استاني در سال 92 اشاره كرد و افزود: در حوزه سيما  دو اثر در جشنواره  فجر به مرحله داوري را ه پيدا كردند كه در نهايت مستند «در پناه بلوط» سيمرغ بلورين جشنواره را كسب كرد .

رامك به ديگر افتخارات حوزه هاي صدا، سيما، خبر و حوزه فني پرداخت و تصريح كرد: كسب جايزه از جشنواره ملي عمار براي مستند (فرزند كبير كوه )، رتبه پنجم كشوري در حوزه خبر در بهمن92، كسب مقام دهم راديو در بين مراكز استان ها ، كسب 5 مقام برتر در جشنواره فني مراكز و تكميل صددرصد تعهدات در حوزه صدا را از دیگر موفقیت های صدا و سیمای مرکز ایلام در سال 92 نام برد.

alt

alt