جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز ایلام با نماینده ولی فقیه در استان

مدير كل، معاونين و مديران صدا و سيماي مركز ايلام با حجت الاسلام و المسلمين لطفي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام ديدار كردند .

به گزارش روابط عمومي صداوسيما ي مركز ايلام؛ نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام در جمع مسئولان صدا و سيما ي مركز ايلام ضمن خير مقدم به مدير كل جديد مركز و تبريك آغاز هفته دفاع مقدس با توجه به تاثير گذاري رسانه ملي در حوزه فرهنگ گفت: جايگاه رسانه ملي در نظام مقدس جمهوري اسلامي جايگاه حساس و ويژه اي است. حجت الاسلام و المسلمين لطفي به نقش رسانه ملي در اجراي منويات مقام معظم رهبري اشاره كرد و افزود: يكي از رسالت هاي مهم  صدا و سيما اجراي منويات مقام معظم رهبري است  .

ايشان افزود: صدا و سيما با اعتمادي كه مردم به اين رسانه دارند يكي از پر مخاطب ترين رسانه ها در كشور است  . نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام تصريح كرد: با توجه به نقش پررنگ استان ايلام در دوران دفاع مقدس از رسانه محلي انتظار مي رود اين نقش را نسبت به سال هاي گذشته برجسته تر كنند.

امام جمعه ايلام با توجه به تهاجم فرهنگي دشمنان عليه ايران اسلامي گفت: رسانه ملي مي تواند در قالب  هنر با توليد برنامه ها ي فاخر و اثر بخش بهترين نقش را در مقابله با هجمه فرهنگي دشمنان اسلام و جنگ نرم داشته باشد .

در ادامه رحيم زاده مدير كل مركز ايلام گفت: يكي از رسالت هاي رسانه ملي اجراي منويات مقام معظم رهبري كه هر ساله در چهار مقوله دين، اميد، اخلاق و آگاهي بخشي به سازمان ابلاغ مي شود. رحيم زاده افزود: رسانه در راستاي تبيين و اجراي منويات مقام معظم رهبري آمادگي رهنمون هاي لازم از سوي مسئولان استان در جهت اثر بخشي بهتر و بيشتر در توليد و ارتقاي برنامه ها دارد .

alt

alt