جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

دیدار مدیران مرکز با نماینده ولی فقیه استان هرمزگان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز با نماینده ولی فقیه استان هرمزگان

درآستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مدیرکل به همراه شورای معاونان صدا و سیمای خلیج فارس، بانماینده ولی فقیه در استان هرمزگان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خلیج فارس، در این دیدار که قائم مقام - مشاور اجرایی و معاونان، مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس را همراهی می کردند وحیدکمالی با اشاره به برنامه ریزی رسانه ملی برای برگزاری با شکوه انتخابات و تحقق حماسه سیاسی گفت: صدا و سیمای خلیج فارس درحوزه های صدا – سیما و خبر ویژه برنامه های خاصی را تدارک دیده که مهمترین اهدافشان امیدآفرینی، بیان دستاوردها و حفظ اقتدار نظام اسلامی به منظور تحقق فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تحقق حماسه سیاسی است. کمالی گفت مردم وقتی خدمات نظام رادرقالب پروژه ها و فعالیت های صورت گرفته از رسانه می بینند بیشتر به همراهی و حمایت ازخدمتگذاران خود در عرصه های مختلف علاقمندی نشان می دهند و صدا و سیمای خلیج فارس تلاش دارد با رعایت اعتدال، انصاف و بی طرفی در برنامه های رادیویی و تلویزیونی با ارتقای سطح آگاهی آحاد مردم جامعه زمینه را برای تحقق شور انتخاباتی و انتخاب فرد اصلح فراهم شود.

در این دیدار آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس نیز با اشاره به تحولات منطقه و نقش محوری جمهوری اسلامی در معادلات جهانی، به نقش انتخابات در تعیین معادلات کشور اشاره کرد و گفت: درایت و راهبری مقام معظم رهبری و حضور پر شور مردم در همه صحنه ها و به ویژه انتخابات موجودیت نظام را بیمه کرده و در شرایط کنونی هر رای مردم آب سردی است برآتش افروزی و توطئه دشمنان.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: در نمایش خدمات نظام نیازی به بزرگ نمایی نیست بلکه همان مقدار که انجام شده آنقدر بزرگ هست که کاملا مورد توجه قرارگیرد. آیت الله نعیم آبادی با تاکید بر اینکه شرکت در انتخابات تکلیف شرعی و عقلی است از تلاش و زحمات مدیرکل و مجموعه صدا و سیمای خلیج فارس تقدیر و تشکرکرد و افزود: امروز حفظ نظام و انقلاب درصدر همه امور است و تحقق حماسه سیاسی ضمانتی خواهد بود برای رسیدن به این هدف مهم.

alt

alt