جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران مرکز خراسان شمالی با استاندار استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز خراسان شمالی با استاندار استان

استاندار خراسان شمالي گفت: از همه امكانات و ظرفيت ها براي شنيدن مشكلات مردم استفاده كرده ام و در آينده نيز استفاده خواهم كرد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی سيد علي اكبر پرويزي در ديدار مدير كل صدا و سيماي استان، معاونين و مديران مجموعه صدا و سيما برگزار شد اظهار داشت: خبرنگاران صدا و سيما و رسانه ها مي توانند به رفع مشكلات مردم كمك كنند.

وي خاطر نشان كرد: رسانه ها و همچنين رونامه ها با تيتر كردن مشكلات مردم و همچنين پيگيري، اصرار و سماجت مي توانند مدير و مسئولي را مجبور به كار كردن كنند و يا روند فعاليت ها را تشديد كنند .

نماينده عالي دولت در استان تصريح كرد: در روزهاي پاياني سال گذشته با پيگيري هاي صورت گرفته حدود 220 ميليارد تومان اعتبارات عمراني علاوه بر اعتبارات جاري با تخصيص صددرصد تامين شد كه اميدواريم با اين اعتبارات و اعتبارات سال 93 بخشي از مشكلات مردم در زمينه عمران و آباداني را برطرف كنيم .

استاندار ادامه داد: همه مديران و مسئولين بايد تلاش كنند تا باعث خوشنودي مردم شوند. تلاش هاي انفرادي كمتر جواب مي دهد. اگر همه دستگاه ها، همه مسئولين و همه كاركنان يك بخش و يك دستگاه كمك كنند مي توان بخشي از مشكلات مردم را حل كنيم .

پرويزي با قدردانی از تلاش های صدا وسیما در ایام نوروز عنوان کرد: در راستای توسعه پوشش در استان و تکمیل سایات جدید صدا وسیما استانداری آماده هر گونه همکاری با صدا وسیما می باشد.

مدير كل صدا و سيما نيز در اين نشست با ارائه گزارشي گفت: برنامه هاي نوروزي صدا و سيما از 25 اسفند ماه سال گذشته شروع شد .

احمد مهدوي گفت: همكاري هاي خوبي را با پليس راهنمايي و رانندگي داشتيم به گونه اي كه در برنامه هاي صبح گاهي و عصر گاهي راديو و شبانگاهي سيما و بخش هاي خبري  اين ارتباط لحظه به لحظه وجود داشت .

مهدوي ادامه داد: انعكاس جاذبه ها، ديدني ها و پتانسيل هاي استان خراسان شمالي براي مردم خارج از استان كه از شبكه سراسري پوشش بسيار خوبي را دادند و گزارشات خوبي را پخش كردند .

دوانلو مدير كل روابط عمومي استانداري نيز در اين نشست انعكاس اخبار و گزارش هاي استاني از طريق شبكه هاي سراسري را در نوروز 93 بي نظير عنوان و از تلاش صدا و سيما قدرداني كرد .

alt

alt