جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران مرکز خراسان شمالی با نماینده ولی فقیه استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز خراسان شمالی با نماینده ولی فقیه استان

امام جمعه و قائم مقام نمايندگي ولي فقيه در استان و نماينده خبرگان رهبري در خراسان شمالي از تلاش هاي صدا وسيما در ايام نوروز و دهه فاطميه قدرداني كردند  .

به گزارش روابط عمومي صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی، آيت الله مهمان نواز نماينده خبرگان رهبري در خراسان شمالي در ديدار با مدير كل و مديران صدا و سيماي استان با اشاره به برنامه هاي خوب صدا و سيماي مركز خراسان شمالي در ايام دهه فاطميه گفت: از اين كه صدا و سيما رو به ارتقاست خدا را شاكر و سپاسگزارم  .

وی افزود: صدا و سیما در راستای اشاعه فرهنگ انقلاب اسلامی و اشاعه فرهنگ دینی در جامعه وظیفه خود را به خوبی انجام داده است .

حجت الاسلام والمسلمين يعقوبي، امام جمعه و قائم مقام نمايندگي ولي فقيه در استان نيز ضمن قدرداني از تلاش هاي رسانه در بازتاب فعاليت هاي مذهبي و ملي بيان كرد: صدا وسيما توانسته حركت رو به رشدي داشته باشد و اميدواريم با ابتكارات جديد رسانه شاهد رشد و پيشرفت رسانه باشيم.

وی افزود : صدا و سیما رسالت سنگینی را با نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری در عرصه فرهنگی بر عهده دارد .

 احمد مهدوي، مدير كل مركز نيز ضمن ارائه گزارش عملكرد مركز در ايام نوروز و بيان اين كه در ايام نوروز با پليس راهنمايي و رانندگي به خوبي همكاري كرديم، گفت: مركز خراسان شمالي  توانست با بازتاب جاذبه‌ها، ديدني ها و توانمندي هاي استان خراسان شمالي هموطنان را به بازديد از مناطق ديدني استان ترغيب كند .

وی خاطر نشان کرد: رسانه با استفاده از ظرفیت های مختلف فرهنگی و اقتصادی موجود در استان برای تحقق نامگذاری سال 93 تلاش می کند.

alt

alt