جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران مرکز زنجان با نماینده جدید ولی فقیه در استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز زنجان با نماینده جدید ولی فقیه در استان

حجت الاسلام و المسلمین خاتمی امام جمعه زنجان درجمع مدیرکل ، معاونین ، مدیران و کارکنان صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به اهمیت و تاثیرگذاری رسانه گفت : بر اساس فرمایش امام خمینی (ره) صدا و سیما یک دانشگاه عمومی است و در این راستا رسالت کارکنان رسانه ملی در تعمیق باورهای دینی بسیار مهم است .

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به هجمه های تبلیغاتی دشمنان انقلاب گفت : رسانه ملی اثرگذارترین رسانه در کشور است و کارکنان صدا و سیما افسران جنگ نرم علیه هجمه های سایبری دشمنان هستند .

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین خاتمی کار در رسانه ملی را جزء عبادت عنوان نمود .

در آغاز این دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به تلاش های رسانه های بیگانه برای کم کردن باورهای دینی و اعتقادی مردم گفت : حضور مردم مومن و متدین در مراسم خاص مذهبی مانند ایام محرم زنجان نشان دهنده شکست این سیاستهای خصمانه دشمنان نظام است .

آقای صفری با اشاره به وجود 4500 شبکه آزاد و کارتی ماهواره ای و  تلاش دشمنان در  ایجاد فاصله بین مردم و نظام که از دیگر برنامه های تبلیغی علیه ایران اسلامی است  افزود : .حضور انبوه مردم انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن عمق شکست این تلاش ها را نشان داد .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان 4 محور دین ، اخلاق ، امید و آگاهی را از رئوس برنامه های رسانه ملی اعلام کرد و افزود : تلاش برای جلب حضور حداکثری در انتخابات و بیان شاخص های انتخاب اصلح از مهمترین برنامه های رسانه ملی در ایام برگزاری انتخابات دوازدهم اسفند است .

مديرکل صدا و سيماي مرکز زنجان رسانه ملي را نماينده مشترک حاکميت و مردم معرفي کرد و گفت : رسالت تبليغ خدمات نظام و انعکاس مطالبات مردم  برعهده رسانه ملي است. 

صفري فضاي فرهنگي نظام جمهوري اسلامي را يادآور شد  و افزود : صدا و سيما با  115  شبکه رادیویی و تلویزیونی ،  در حوزه هاي بين المللي و ملی و استاني يک ظرفيت براي نظام است .

وی خاطر نشان نمود : صدا و سیما با رعایت اعتدال در تولید برنامه های خود ، در فضای سایبر هم توانسته با تشکیل معاونت مجازی گامهای جدی بردارد و بتواند در کنار سایت های مراکز 32 گانه کشور در امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اقدام کند .

 alt

alt