جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران مرکز زنجان با نماینده ولی فقیه در استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز زنجان با نماینده ولی فقیه در استان

مدیر کل صدا و سيماي زنجان در سال جدید به همراه مدیران این مرکز با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان دیدار کرد .

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمين خاتمي نماينده ولي فقيه در استان از فعالیت صدا  و سیمای استان زنجان در سال گذشته تشکر کرد و گفت: سال گذشته مرکز زنجان در تولید و پخش برنامه های مختلف عملکرد مطلوبی داشت.

وی افزود: افزایش ساعت پخش برنامه در رادیو یکی از این فعالیت ها است که نشان از عزم جدی مسوولان این رسانه در فرهنگ سازی دارد .

نماينده ولي فقيه در استان صدا و سيما را آئينه نظام دانست و گفت: رسانه باید مطالبات مردم را از مسئولان بازگو كند. وي افزود: صدا و سيما بايد مطالبه گر بوده و مديران اجرایی استان نیز بايد در زمينه عنوان سال پاسخگوي مردم باشند.

مدير كل صدا و سيماي زنجان نیز در این ديدار با تبريك سال جديد، گفت: برنامه سازان شبکه ی اشراق در سال 91 بیش از 7 هزار و 300 ساعت در تلويزيون و 6500 ساعت برنامه در راديو پخش شده است .

صفري افزود: توليد و پخش  هزار و 700 مجموعه خبري در راديو و تلويزيون، توسعه ديجيتال، سيگنال رساني زميني، افتتاح پروژه هاي فني و عمراني با اعتباري افزون بر 80 ميليارد ريال را از عملکرد سال 91 برنامه هاي صدا و سيماي مرکز زنجان اعلام کرد و گفت: سال گذشته سه تله فيلم فاخر توسط هنرمندان بومي ساخته شد .

وي با اشاره به اينكه استان زنجان به لحاظ پوشش ديجيتال در وضعيت خوبي قرار دارد گفت: در حال حاضر 125 ايستگاه برنامه هاي مختلف ملي و استاني را در سطح استان پخش مي کند.

مدير كل صدا و سيماي زنجان با تقدير از مساعدت خوب استاندار در باره ی افتتاح پروژه ها ی فنی گفت: مركز زنجان يكي از مراكز به روز به لحاظ فنی و زير ساختي در كشور است .

وي راهنمائي ها و ارشادات نماينده ولي فقيه و امام جمعه زنجان را در طول سال 91 براي رسانه استاني راهگشا و موثر دانست و از اين همراهي ها تشکر و قدرداني کرد.

صفري پرداختن به موضوعات نامگذاری سال، انتخابات و حفاظت از منابع طبيعي را از مهمترین سياست هاي كلان و اولويت هاي سازمان صدا و سيما در سال 92 بر اساس 4 محور برنامه سازي مد نظر مقام معظم رهبري اعلام کرد .

alt

alt