سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

دیدار مدیران مرکز سمنان با نماینده ولی فقیه استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز سمنان با نماینده ولی فقیه استان


در آستانه ماه مبارك رمضان جمعي از مديران و برنامه سازان صداوسيماي مركز سمنان با نماينده ولي فقيه در استان وامام جمعه سمنان ديدار كردند.

آيت الله شاهچراغي دراين ديدار ضمن تاكيد بر بهره گيري مناسب از فرصت هاي اين ماه عظيم و لزوم توليد و پخش برنامه هاي وزين و انسان ساز در ماه رمضان افزود: افزايش كيفيت توليدات راديو و تلويزيوني، برنامه هاي ترويج فرهنگ انس با قرآن و نماز و برنامه هاي اخلاقي و شرعي از اولويت برنامه سازان شبكه استاني سمنان باشد .

نماينده ولي فقيه در استان همچنين بر لزوم بهره گيري از نظرات و انتقادات مردم بويژه نخبگان و نواوري در برنامه سازي براي افزايش كيفيت برنامه هاي صدوا سيما تاكيد كرد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان مدير كل صداوسيماي مركز سمنان هم دراين ديدار با ارائه گزارشي از عملكرد واحدهاي خبر، راديو و تلويزيون به توليد و پخش برخي از ويژه برنامه هاي شبكه استاني سمنان اشاره كرد .

به گفته شريفي فرپخش زنده قرائت دسته جمعي قرآن كريم درسمنان و شاهرود، پاسخگویی به سئوالات شرعی مردم، ويژ ه برنامه هاي زنده ي راديو و تلويزيوني سحر و افطار، بيان احكام شرعي ،پخش سريال امام علي (ع)، و توليد برنامه هاي مذهبي با محتواي خودسازي، ذكر ودعا، استحكام بنياد خانواده، توجه به نيازمندان و ايتام و ساير مباحث مذهبي از جمله برنامه هايي است كه قرار است در ماه مبارك رمضان از صدا وسيماي مركز سمنان پخش شود.

alt

alt