سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

دیدار مدیران مرکز قزوین با استاندار جدید - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز قزوین با استاندار جدید

استاندار قزوين در ديدار با مدير کل و معاونين صدا و سيماي مرکز قزوين به نقش مهم و تاثير گذار رسانه ملي در جامعه اشاره و از صدا و سيما به عنوان  يک مجموعه فرابخشي ياد کرد و گفت: صدا و سيماي مرکر قزوين نقش مهمي در رشد، توسعه و تعالي فرهنگ استان دارد .

مرتضي روزبه تقويت ارزش هاي اسلامي و صيانت از آرمان هاي امام را  مهمترين دغدغه ي مسئولان استان برشمرد.

وي همچنين به سالروز سفر مقام معظم رهبري به استان قزوين اشاره و آنرا نقطه عطفي در تاريخ قزوين خواند و افزود: نگاه راهبردي به فرمايشات مقام معظم رهبري  بايد به عنوان يک سند بالا دستي و منشوري براي توسعه قزوين، عملياتي، اجرايي و کاربردي شود .

روزبه همچنين با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در اين سفر به  قابليت هاي استان در بخش هاي علمي، فرهنگي، کشاورزي و صنعت، ازمديران صدا و سيماي مرکز قزوين خواست در برنامه سازي ها ضمن توجه به ذائقه و نياز مخاطب، اين موارد به عنوان نگاه استراتژيک در دستور کار طراحان و برنامه سازان در ساخت و توليد برنامه ها قرار گيرد .

صادقي جهاني مدير کل صدا و سيماي مرکز قزوين ضمن اعلام آمادگي و استقبال از مطالب مطرح شده گفت : براي تحقق فرمايشات مقام معظم رهبري نسبت به گذشته، حال و آينده استان قزوين در اولين فرصت با همفکري صاحب نظران رسانه، اتاق فکر تشکيل و مطالب جمع بندي و در قالب پيشنهاد هاي کارشناسي ارائه خواهد شد .

وي همچنين با توجه به اميد ايجاد شده در ميان آحاد جامعه به دولت تدبير و اميد از آمادگي رسانه ملي در استان براي کمک و همراهي به دولت با رويکرد توسعه و پيشرفت استان خبر داد. 
alt

alt