جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران مرکز قزوین با آیت الله باریک بین - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز قزوین با آیت الله باریک بین

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین به همراه جمعی ازمعاونان با آیت الله باریک بین نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه قزوین دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار آیت الله باریک بین با تسلیت ایام ماه محرم و عزاداری ابا عبدالحسین (ع) گفت: باید تلاش صورت گیرد پیام قیام عاشورا به درستی برای نسل نوجوان و جوان منتقل شود.

نماینده ولی فقیه در استان از تلاش صدا و سیمای مرکز قزوین برای انعکاس عزاداری های بی پیرایه مردم استان از شبکه های سراسری، برون مرزی و بین المللی قدردانی کرد و افزود: باید سعی شود عزاداری های اهل بیت (ع) ساده و بی آلایش برگزاری شود که نمونه این مهم در روز سقا با حضور باشکوه مردم قزوین جلوه گر شد .

حجت الاسلام محمد حسن باریک بین امام جمعه موقت قزوین هم ضمن قدردانی از تلاش صدا وسیمای مرکز قزوین در انعکاس برنامه های ایام ماه محرم گفت: انعکاس برنامه های ایام ماه محرم در شبکه استانی سیمای مرکز قزوین بسیار مطلوب و ارزشمند بود که جای بسی قدردانی است.

امام جمعه موقت قزوین ادامه داد: در شبکه استانی و سراسری تصاویر عزاداری سایر شهرستان ها استان هم پخش شد اما در شهر دانسفهان عزاداری مردم این شهر با آن سبک مداحی و سینه زنی قابل تقدیر بود.

مدیر کل صدا و سیمای قزوین در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات شبکه های رادیویی و تلویزیونی استان درانعکاس شور و شعور حسینی گفت:

alt

مردم دارالمومنین و دارالارشاد استان قزوین بار دیگر در ماه محرم با عزاداری های بی پیرایه عشق و ارادات خود را به اباعبد الله الحسین (ع) نشان دادند که نمونه بارز آن، عزاداری مردم قزوین در روز سقا با وجود بارش باران و سردی هوا بود که بارها مورد استقبال بخش های خبری؛ شبکه های سراسری، برون مرزی و بین المللی قرار گرفت .

صادقی جهانی با اشاره به پخش زنده مراسم عزاداری امسال مردم شهرهای تاکستان، الوند، بویین زهرا و دانسفهان از شبکه استانی و استقبال شبکه های سراسری و بین المللی از این عزاداری ها، افزود: شبکه استانی سیمای مرکز قزوین علاوه بر این برای نمایش شور و شعور حسینی مردم مناطق مختلف استان، در برنامه ای با عنوان با کاروان عاشورائیان، عزاداری 18 شهر استان را هم به تصویر کشید.