جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران مرکز قم با استاندار جدید استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز قم با استاندار جدید استان


آقای پیریایی در دیدار مدیر کل و مدیران صداوسیمای مرکز قم با بیان اینکه صدا وسیما نقش مهمی در بیان واقعیت ها دارد افزود: اهمیت رسانه ملی بگونه ای است که اکنون در جنگ نرم در صف نخست مواجه با دشمنان قرار دارد. وی با تقدیر از زحمات و تلاش های ارزنده محمدی نیا، مدیرکل صداو سیمای قم ایشان را از مدیران موفق استان دانست و بر آمادگی کامل استانداری قم در پشتیبانی و حمایت از رسانه استانی در راستای تحقق طرح های توسعه کمی و کیفی آن، تأکید کرد.

وی با بیان اینکه همه سرباز رهبر و خادم مردم هستیم افزود: تمام دستگاه های اجرایی باید از ظرفیت های رسانه استانی بهره مند شوند زیرا صداوسیما دستگاهی است که نقش روابط عمومی نظام و  دانشگاه عمومی را بر عهده دارد. آقای پیریایی افزود: اگر قم مرکز تشیع جهان شهر و شهر کریمه اهل بیت است این صداوسیما است که باید آن را به رخ جهانیان بکشاند و برای رسیدن به این جایگاه باید صدا و سیما را کمک کرد زیرا کمک به رسانه ملی کمک به همه نهاد هاست.

وی خدمت به حرم مطهر کریمه اهل بیت و مراجع عظام تقلید و مردم متدین قم را افتخار عنوان کرد وافزود: برای رسیدن به جایگاه واقعی قم باید از تمام ظرفیت های موجود  بهره برد.

آقای محمدی نیا مدیر کل صداوسیمای مرکز قم هم در این نشست با ارائه گزارش از فعالیت های صداوسیمای استانی از ساخت 5 استودیو تلوزیونی 3 استودیو رادیویی و برنامه ریزی برای احداث استودیوی ویژه خبر بعنوان بخشی از فعالیت های صدا وسیمای استان قم نام برد و افزود: در آخرین ارزیابی سازمان صداوسیمای مرکز قم موفق به کسب رتبه های برتر در بخش های  اتاق فکر، وب سایت و خبر شده است.

شایان ذکر است پیریایی پیش از این مدیرکلی صدا و سیمای مراکز کردستان و ایلام، ریاست مرکز موسیقی و سرود سازمان و استانداری همدان را در کارنامه خود داشته است.

alt

alt