سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

دیدار مدیران مرکز مازندران با نماینده ولی فقیه - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز مازندران با نماینده ولی فقیه

به گزارش روابط عمومی شبکه تبرستان، نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با مدیران صدا و سیمای مرکز مازندران با اشاره به فراگیربودن برنامه های این رسانه خلاقیت، ابتکار و نو آوری برنامه سازان را موجب تاثیرگذاری در اقشار مردم دانست و گفت: ارزشهای فرهنگی جامعه باید به گونه ای جذاب و قابل فهم برای همه تبیین شود.

آیت ا.. طبرسی با اشاره به نقش مهم رسانه ملی و استانی در راهبردی کردن پیام نوروزی مقام معظم رهبری تصریح کرد: برگزاری نشست ها و اتاق های فکر با حضور کارشناسان و استادان حوزه و دانشگاه و معرفی تولید کنندگان و کارآفرینان نمونه از اولویت های ضروری رسانه در تحقق نامگذاری سال تولید ملی،حمایت از کار و سرمایه ایرانی است.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین از مسئولان استان خواست شرایط و امکانات لازم را برای سرمایه گذاری در بخشهای مختلف فراهم کنند.

alt

مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران هم 24 ساعته شدن پخش برنامه های صدا وسیمای شبکه تبرستان، بهره برداری از فرستنده های دیجیتال، کسب سیمرغ بلورین بهترین مستند جشنواره بین المللی فیلم فجر و کسب عنوان رسانه استانی برتر در حوزه بهداشت و سلامت کشور را از مهمترین موفقیتهای شبکه تبرستان در سال 90 اعلام و تصریح کرد: پارسال 5665 ساعت در بخشهای صدا، سیما و خبر برنامه سازی شد که 10 درصد بیشتر از تعهدات پیش بینی شده بود.

حمیدی شناساندن ظرفیت های بالقوه استان در بخشهای کشاورزی، صنعت و گردشگری، حضور کارشناسان و نخبگان استان در برنامه های گفتگو محور، تعامل رسانه استانی با مدیران دستگاههای اجرایی در جهت توسعه استان و تولید گزارشهای ویژه و برنامه های مستند را از اولویتهای امسال شبکه تبرستان در تبیین و راهبردی کردن پیام نوروزی مقام معظم رهبری اعلام کرد.