سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

دیدار مدیران مرکز مهاباد با استاندار آذربایجان غربی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز مهاباد با استاندار آذربایجان غربی

استاندار آذربایجان غربی گفت: آپلینگ کردن صدا و سیمای مرکز مهاباد ضرورت دارد.

سعادت در دیدار با مدیران  واحد های مختلف این مرکز با اشاره به تاثیر برنامه های صدا و سیمای مرکز مهاباد در همگرایی قومیت ها، تقویت وحدت  و به ویژه  مقابله با شبکه های خارجی معاند کرد زبان،  ماهواره ای کردن این رسانه محلی را ضروری خواند و برای پیگیری تحقق آن در آینده نزدیک قول مساعد داد.

وی از مردم مهاباد به عنوان مردمان هنر دوست  و اهل علم و ادب  یاد کرد و با اشاره به وجود مفاخر ادبی و نیز اسطوره های ایثار و شهادت در این خطه گفت، جلب رضایت مورد انتظار و اعتماد مردم توسط صدا و سیمای مرکز مهاباد یک اتفاق فرخنده است.

استاندار آذربایجان غربی همچنین نقش رسانه ملی را در فرهنگ سازی، کاهش آسیب های اجتماعی، افزایش آگاهی های عمومی در راستای توسعه همه جانبه، بازوی مهم دولت خواند و گفت: کمک مالی به این رسانه فراگیر برای تحقق اهداف کشور، سرمایه گذاری مفید و مهم است.

سعادت همچنین مشارکت دادن صدا و سیمای مرکز مهاباد را در برنامه سازی های اجتماعی و به ویژه پرداختن به مسائل مناطق مرزی را ضروری دانست و تاکید کرد: مجموعه ادارات مرتبط در این زمینه از مرکز مهاباد استقبال خواهند کرد. 

alt

در این دیدار ابوالقاسم امان اللهی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد هم در گزارشی ازعملکرد این شبکه، میزان رضایت مخاطبین مرکز مهاباد را در بخش صدا 96 درصد، در بخش سیما 95 درصد و اعتماد مردم به خبر مرکز مهاباد را 83 درصد اعلام کرد.

امان الهی کسب مقام نخست برنامه سازی در بخش صدا، مقام سوم در بخش سیما و حضور مستمر و موثر در بخش های خبری سراسری با وجود محدود بودن حوزه پوشش خبری و نیز ساخت ساعت ها برنامه انیمیشن برای پخش از شبکه سراسری را از جمله موفقیت های این مرکز خواند.

  وی همچنین گفت: صدا و سیمای مرکز مهاباد در مناسبت های ملی و مذهبی، پیشرو تر از سایر مراکز بوده است به طوریکه در انتخابات های گذشته حرکت تبلیغی این شبکه در مشارکت دادن مردم مورد تقدیر ریس سازمان قرار گرفته است.

  مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد با اشاره به اینکه هم اکنون شبکه مرکز مهاباد روزانه بطور معمول 10 ساعت در بخش سیما و 15 ساعت برنامه در رادیو  پخش می کند افزود: وجود هنرمندان با ذوق و ظرفیت برنامه سازی می طلبد که این شبکه توسعه یابد.

در این دیدار همچنین هر یک از مدیران واحد های مختلف صدا و سیمای مرکز مهاباد از حوزه کاری خود بطور اجمال گزارش دادند.