جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران مرکز مهاباد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز مهاباد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی وحدت و همدلی را بزرگترین نیاز امروز جامعه دانست و نقش صدا و سیما را در تقویت آن مهم خواند.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی که در دیدار مدیران واحد های مختلف صدا و سیمای مرکز مهاباد سخن می گفت ضمن اشاره به وجود صمیمیت و همدلی درکنار تنوع مذاهب در این استان، تحکیم وحدت و مبانی همدلی را از رسالت های مهم صدا وسیما عنوان کرد.

امام جمعه ارومیه افزود: برنامه ریزی و آگاهی بخشی صدا و سیما در محورهای اساسی و اشتراکات دینی گام مهمی در تقریب مذاهب و برادری و همدلی اقوام خواهد بود.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی همچنین با یاد آوری نقش صدا وسیما به عنوان گسترده ترین رسانه در مدیریت افکار عمومی و تاثیر گذار در زندگی مردم گفت: رسانه ملی می تواند با انتقال مبانی دینی و شریعت به صورت سمعی و بصری، سبب انطباق رفتار، اعمال و روش و منش زندگی مردم با مفاهیم اسلامی شود.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی همچنین با تاکید به برنامه سازان صدا وسیما مبنی بر دقت در ارائه مباحث دینی و استفاده از اهل خبره در این زمینه، فعالیت صدا و سیمای مهاباد را مثبت ارزیابی کرد.

alt

در این دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد نیز با اعلام اینکه رسانه ملی با توجه به حجم تهاجم فرهنگی با اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی در مصون نگه داشتن جامعه از ترفند های فکری دشمنان، تلاش قابل توجهی داشته است افزود: کمک صاحب نظران فکری و به ویژه علماء به رسانه ملی، در تکامل جامعه بسیار موثر خواهد بود.

ابوالقاسم امان اللهی در گزارشی از عملکرد صدا و سیمای مهاباد گفت: این مرکز با سابقه طولانی در عرصه تولید، موفقیت های کم نظیری در بین مراکز داشته است و هم اکنون با پخش 10ساعت برنامه در سیما و 15 ساعت در صدا از جمله مراکز خوب کشور محسوب می شود.

وی میزان رضایتمندی مردم از برنامه های صدا و سیمای مهاباد را 95 درصد اعلام کرد.