جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

دیدار مدیران مرکز کردستان با استاندار - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز کردستان با استاندار

دیدار مدیران مرکز کردستان با استاندار

دیدار مدیران مرکز کردستان با استاندار

مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز کردستان با استاندار دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکزکردستان: در این دیدار استاندار کردستان با تبریک سال جدید و ولادت حضرت فاطمه (س) از دست اندرکاران رسانه ملی خواست با جدیت تمام در راستای اهداف و برنامه های سازمان در  تحقق شعار امسال گام بردارند.

زاهدی تاکید کرد رسانه ملی باید با اطلاع رسانی به موقع و مناسب در ایجاد آگاهی و امید در جامعه تلاش کند.

  استاندار کردستان با اشاره به اینکه سال گذشته تلاش زیادی از طرف نیروهای نظامی و انتظامی در استان برای جلوگیری از تعرض گروه های تروریستی که در همسایگی ما  بودند انجام شد گفت: این مهم نشان از توان نظامی و امنیتی کشور ما دارد.

وی همچنین به موفقیت ایران در بحث مذاکرات هسته ای اشاره واظهار امیدواری کرد: این مهم نیز با پیگیری های تیم قوی  کشورمان به نتیجه برسد

استاندار کردستان رویکرد امسال دولت را توجه به بحث اقتصاد و اشتغال عنوان کرد و افزود: زیر ساخت های حمل و نقل کشور، انرژی، آب و زیر ساخت های سرمایه گذاری باید در این مقوله مورد توجه قرار گیرد.

 زاهدی با اشاره به مشکل کمبود آب در سال جاری خصوصا در استان کردستان گفت: برای حل موقت این مشکل اعتبارات لازم اختصاص یافته است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان هم در این دیدار با اشاره به شعار امسال به نام دولت ملت همدلی و همزبانی گفت: وظیفه رسانه ملی تحقق کلید واژه های این شعار از جمله عزت ملی، منطقه ای و بین المللی، پیشرفت اقتصادی و علمی است.

امان اللهی با تاکید بر ایجاد اعتماد متقابل بین ملت و دولت در راستای تحقق شعار امسال گفت: اجرایی شدن سیاست های کلان نظام و تحقق سند چشم انداز از مهمترین رویکردها در این راستا است.