سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

دیدار مدیران مرکز کهگیلویه و بویر احمد با نماینده ولی فقیه استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز کهگیلویه و بویر احمد با نماینده ولی فقیه استان

نماینده ولی فقیه در استان در جمع معاونان و مدیران رسانه ملی در استان با تشکر صمیمانه از اقدامات و برنامه های این سازمان تاکید کرد: این مرکز مهم و حساس با نیازسنجی، شناسائی، تولید و مدیریت مطالبات و خواسته های بحق مردم نقش رسانه ای خود را ایفا می‌کند.

آيت الله ملك حسيني روند رو به رشد صدا و سیما را در تولید و ساخت برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی را بلحاظ کیفی و کمی تحسین کرد و عنوان داشت: اقدامات مهندس ضرغامي در رسانه ملي جاي تقدير فراوان دارد و معتقديم صدا و سیما در تمام مسائل فرهنگي، اجتماعي و سياسي در آگاهي‌بخشي به مردم حرکتی رو به جلو دارد.

 نماینده ولی فقیه در استان همچنین با اشاره به نقش مهم و بسزای رسانه ملی در تنویر افکار عمومی و اگاهی بخشی به جامعه اظهار داشت: آشنا کردن مردم بخصوص نسل جوان با آموزه های دینی و الهی، تغییر سبک زندگی بویژه اسلامی به تصویر کشیدن مشکلات و دغدغه های روزمره مردم و همچنین آشنا کردن مردم با حقوق و وظایف شهروندی از مهمترین رسالت های صداوسیماست.

وي اظهار داشت: بسیاری از مشکلات و آسيب‌هاي اجتماعي كه در جامعه وجود دارد از اين امر نشات مي‌گيرد كه بسياري از مردم جامعه به وظایف دینی، شرعی و حقوق شهروندی خود آگاه نيستند كه در اين زمينه انتظار مسئولان و مديران از ظرفيت رسانه در آگاهي‌بخشي به مردم جامعه بايد استفاده كرد.

alt

 وی تبیین فلسفه دهه ولایت به شيوه هنرمندانه و ظریف، همراهی و همیاری ستاد امربه معروف و نهی از منکر در ترویج این فریضه مهم الهی و پاسداشت ایام ماه محرم را از دیگر وظایف رسانه ملی برشمرد و خواستار این مهم شد .

 در ابتدای این دیدار مدیرکل صدا و سیمای استان هم گزارشی از عملکرد صدا و سیمای استان در بخش های مختلف ارائه کرد.

افشارنیا با تبریک پیشاپیش بمناسبت فرارسیدن دهه ولایت گفت: برای تبیین و گرامیداشت این دهه برنامه های متنوعی در حوزه های مختلف خبر، صدا وسیما پیش بیین شده است.

مديركل صدا و سيماي مركز كهگيلويه و بويراحمد اظهار داشت: شبكه استاني دنا اين آمادگي را دارد تا در برنامه ها  و مناسبت هاي مختلف از نظرات راهگشاي نماينده ولي فقيه در استان براي تنوير افكار عمومي اطلاع رساني مناسب را داشته باشد.