سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دیدار مدیران مرکز کیش با امام جمعه - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز کیش با امام جمعه

همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر خم، سید عبدالرضا کیا مدیر کل به همراه جمعی از معاونین صدا و سیمای مرکز کیش با حجت الاسلام و المسلمین دکتر علیدادی امام جمعه جزیره کیش دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر علیدادی امام جمعه محترم جزیره کیش در بخش اول سخنان خود از سختی کار در صدا و سیما و تلاش کارکنان این مرکز برای پوشش تمامی فعالیت های سایر نهادها تقدیر کرد .

وی با اشاره به فرا رسیدن عید فرخنده غدیر گفت: امامت ادامه جریان پاک رسالت و تکمیل کننده رسالت و نبوت است. در زمان غیبت هم معتقدیم جانشین امام معصوم (ع) ولی فقیه است. لذا در تئوری پردازی هایی که بعضی ها مطرح می کنند و وکالت فقیه را به جای ولی فقیه استفاده می کنند باید گفت: ولایت فقیه بحث اعتقادی است و اعتقاد ما هم بر پایه ولایت فقیه است بطوریکه امروز آثار و برکات این اعتقاد را در دنیا می بینیم. امروزه ایران به برکت ولایت فقیه و پشتیبانی مردم به مرتبه ای رسیده که توانسته خود کفا باشد و برای خودش تصمیم بگیرد و به با ثبات ترین و با امنیت ترین کشور منطقه تبدیل گردد که این حاصل اعتقاد و پیروی از ولایت فقیه است .

alt

وی افزود: پیامبر گرامی اسلام به دستور خدا در غدیر خم، هنگامی که همه مردم حضور داشتند حضرت علی (ع) را به عنوان برادر، وصی و جانشین خود معرفی کرد و گفت: امروز روز تکمیل دین است و بسیاری از افرادی که در آن روز حضور داشتند جزئیات این رویداد تاریخی را ثبت کرده اند و وضعیت فعلی خودمان با حضور ولی فقیه و ولی امر مقتدر مسلمین، ما را به یاد روز عید غدیر می اندازد. وی در پایان سخنان خود با اشاره به در پیش بودن ماه محرم از صدا و سیما خواست همچون سال های گذشته با حضور جدی و گسترده چهره واقعی و معنوی کیش را بیش از پیش به مردم و مسئولین ایران اسلامی در سرتاسر کشور عزیزمان بشناسانند.

سید عبدالرضا کیا مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش نیز با تبریک عید غدیر خم و تقدیر از امام جمعه محترم کیش گفت: امروز از فرمایشات ارزشمند امام جمعه محترم بخصوص بخشی از سخنان ایشان که به اعتقاد ما به ولایت فقیه و حضور ارزشمند ولی فقیه در جامعه اسلامی اشاره کردند نهایت بهره را بردیم. وی گفت: بنده و همکارانم در صدا و سیمای مرکز کیش خرسندیم از اینکه امام جمعه محبوب و معزز شهرمان به عمق سختی کار در رسانه ملی واقفند و این انگیزه ما را برای افزایش میزان عملکردمان از لحاظ کمی و کیفی زیاد می کند .

سید عبدالرضا کیا افزود: تلاش های شبانه روزی همکاران ما که امام جمعه محترم نیز از آن یاد کردند باعث شده که در حال حاضر رادیو و تلویزیون کیش در جایگاه خوبی قرار گیرد. در حال حاضر رادیو کیش با 85 درصد رضایتمندی و سیمای کیش با 75 درصد رضایتمندی و با داشتن میزان بالای مخاطبین جزء برترین ها در بین مراکز استان ها است . در حوزه سیما در حال حاضر 12 ساعت پخش داریم و در حوزه صدا نیز در پی درخواست مخاطبین، همکاران ما در تلاش هستند با رعایت کامل اصول، برنامه هایی شاد و مفرح را تهیه و پخش نمایند .

ایشان تصریح کرد: صدا و سیمای مرکز کیش برای محرم امسال نیز تدارک گسترده ای دیده است تا تمامی مراسم و فعالیت های هیئت های مذهبی در این ماه به تصویر کشیده شده و از شبکه های سراسری پخش گردد.

سید عبدالرضا کیا در خصوص برنامه های عید غدیر خم گفت: در این روز برنامه های متعدد رادیویی و تلویزیونی در نظر گرفته شده که هم صبح و هم عصر روز عید از صدا و سیمای مرکز کیش پخش می گردد. همچنین برنامه زنده تلویزیونی از کیش به مدت دو ساعت تدارک دیده شده که در شب عید از ساعت 23 الی 1 بامداد از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این برنامه در صبح روز عید نیز بصورت زنده از ساعت 9 الی 12 ظهر از شبکه یک سیما به روی آنتن خواهد رفت.