جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیران مرکز کیش با امام جمعه جزیره - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز کیش با امام جمعه جزیره

صدا و سیما در کنار مبلغان دینی خط مقدم ترویج و تبلیغ فرائض ماه مبارک رمضان است. امام جمعه کیش دیروز در نشستی با مدیران صدا و سیمای مرکز کیش گفت: رسانه ملی با تولید برنامه های هنری، سخنرانی و مجموعه های جذاب تلویزیونی، در مسیر گسترش ترویج فلسفه وجودی ماه مبارک رمضان گام برمی دارد.

حجه الاسلام و المسلمین علیدادی، توجه برنامه سازان را بسمت برنامه های مسجد محور یادآور شد و افزود: صدا و سیمای مرکز کیش دراین مسیر با پوشش مراسم افطاری و شب های احیاء برنامه سازی کرده است که جای قدردانی دارد. به یقین رسانه ملی درگسترش فرهنگ اسلامی وبرگزاری باشکوه مناسبت های مذهبی درجزیره نقش بسزایی ایفا کرده است.

وی تاکید کرد: برنامه های صدا و سیمای مرکز کیش در پوشش معرفی فضیلت های ماه مبارک رمضان، بهتر از سال گذشته شده است.

حجه الاسلام راشد یزدی، استاد اخلاق و روحانی دعوت شده به جزیره کیش نیز در این نشست گفت: استقبال مردم جزیره، از برنامه های مذهبی و مناسبت های اسلامی پرشورتر از سال های گذشته شده است. این توفیق الهی، برای هرگردشگر و ساکن جزیره ای که در افطاری های ماه مبارک رمضان به مساجد،حسینیه ها و نمازخانه بازارهای کیش می رود، ملموس است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش هم گقت: برنامه سازان این مرکز برنامه های ویژه سحر و افطاری را امسال درماه مبارک رمضان با کیفیت بالاتر تولید کرده اند.

سید عبدالرضاکیا افزود: تولید و پخش برنامه کلام بزرگان با موضوعات اخلاقی و بررسی مسائل سیاسی جامعه و بین المللی با استفاده از کلام گهربار حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را از تولیدات دیگر این مرکز برشمرد.   

alt


alt