سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

دیدار مدیران مرکز یزد با استاندار - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیران مرکز یزد با استاندار

دیدار مدیران مرکز یزد با استاندار

دیدار مدیران مرکز یزد با استاندار

مدير كل و معاونين سازمان صدا و سيماي مركز يزد با استاندار يزد ديدار و گفت و گو كردند.

به گزارش  روابط عمومي صدا و سيماي مركز يزد در ابتداي اين ديدار، احمد پهلوانيان رويكرد جديد سازمان را تعامل با مخاطبين ذكر كرد و افزود: تمام تلاش ما اين است كه برنامه ها از نظر كيفي و محتوايي سطح مطلوب تري پيدا كند و رشد داشته تا شايسته دارالعباده و دارالعلم بودن يزد باشد.

وي ايجاد فضاي شاد و پرنشاط و بهره گيري از هنرهايي چون تئاتر و موسيقي و طنز را از جمله ابزارهايي دانست كه به كمك آن مي توان سطح كيفي و محتوايي برنامه هاي صدا و سيماي مركز يزد را ارتقاء بخشيد.

مدیر کل صدا و سيماي مركز يزد در پايان با ارائه گزارشي اجمالي از وضعيت بودجه و امكانات اين مركز، خواستار اعمال حمايت هاي قانوني از سوي استانداري يزد شد.

در ادامه اين ديدار استاندار يزد با اشاره به تغييرات صورت گرفته در صدا و سيماي مركز يزد گفت: بسيار اميدوارم كه تغيير و تحول مثبتي در راستاي ارتقاء سطح كيفي و محتوايي برنامه هاي اين مركز صورت گيرد تا فضايي بالنده را در استان شكل دهد چرا كه براي اين مركز، اصل و محور كار، بايد مخاطب باشد و مخاطبين نيز در يك قشر يا گروه خاص خلاصه نمي شوند بلكه طيف هاي مختلف فكري و فرهنگي و اجتماعي و اعتقادي و سياسي را در بر مي گيرند و دامنه وسيعي دارند.

سيد محمد ميرمحمدي سپس با تاكيد بر دامنه وسيع و فراگير مخاطبين صدا و سيما خاطر نشان نمود: لحاظ افكار و ديدگاه هاي اين دامنه وسيع بايد در برنامه هاي شما ديده شود ، گرچه در برخي مواقع نيز با برداشت هاي متفاوت نسبت به برنامه ها مواجه هستيد.

وي افزود: هنر صدا و سيما اين است كه به تناسب اقشار مختلف جامعه و دسته بندي هاي گوناگون، از كودك و نوجوان و جوان گرفته تا روحاني و عالم و متخصص و اقشار مذهبي و انديشمندان و زن و مرد ، برنامه سازي كند و بتواند توجه و اعتماد همه را نيز به خود جلب نمايد.

استاندار يزد خاطر نشان کرد: از نظر محتوي برنامه هاي مركز يزد نسبتاً توانسته كه مخاطبين را راضي كند و در اين راه پرسنل صدا و سيما هم زحمات موثري متقبل شده اند كه جاي تقدير و تشكر دارد.

میرمحمدی بر نقش صدا و سيما در ايجاد همگرايي ميان مردم و دولت و جلب اعتماد مردم به نظام تاكيد كرد و گفت: صدا و سيما به عنوان رسانه ملي، نقش ارزنده اي در گسترش اعتماد عمومي در ارتباط با نظام و دولت دارد و اين امر جايگاه خاصي به اين رسانه بخشيده است.

استاندار يزد بر لزوم انتقاد پذيري مديران تاكيد كرد و گفت: همه تلاش ما در طول اين مدت بر اين امر استوار بوده كه انتقاد پذيري در مديران رواج يابد و نقد صحيح و منصفانه جايگزين تخريب شود و طبيعي است كه رسانه ها به ويژه صدا و سيما در اين خصوص، نقشي تعيين كننده و ارزنده ايفاء مي نمايند.

ميرمحمدي در پايان خاطر نشان کرد: رسانه اي موفق است كه بتواند در جامعه نشاط و پويايي و شادابي ايجاد كند و مردم را به سوي تحول مثبت رهنمون سازد.