سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل،شورای معاونان و مدیران صدا و سیمای مرکز کرمان با استاندار - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیرکل،شورای معاونان و مدیران صدا و سیمای مرکز کرمان با استاندار

دیدار مدیرکل،شورای معاونان و مدیران صدا و سیمای مرکز کرمان با استاندار

 

استاندار کرمان دردیدارمدیرکل ،شورای معاونان و مدیران صدا وسیمای مرکزکرمان گفت: صدا و سیما فعالیت های بسیار خوب و قابل تقدیری در استان کرمان داشته است و امیدواریم موفقیت های صدا و سیمای مرکز کرمان روز به روز بیشتر شود.

فدایی استاندار کرمان افزود؛ رسانه ملی به عنوان یک دانشگاه عمومی شناخته می شود و باید بتوانیم همچون گذشته از ظرفیت آن برای توسعه فرهنگ عمومی و ارتقای آموزش های عمومی استفاده کنیم . استاندار کرمان با اشاره به نقش صدا و سیما در تحقق رونق تولید گفت: صدا و سیما با آسیب شناسی علت رکود برخی واحدهای تولیدی استان ، می تواند به حل مشکلات آنها کمک کند.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در برخی حوزه ها از جمله در فرهنگ ترافیک به نتایج فرهنگی مورد نظر دست نیافته ایم، گفت: صدا و سیما در حوزه های مختلفی از جمله تصادفات و ترافیک که نیاز به فرهنگسازی وجود دارد ، ظرفیت بسیار خوبی دارد و با استفاده از این ظرفیت می توان بسیاری از مسائل فرهنگی را برطرف کرد.

استاندار کرمان بیان کرد: تحلیل های صدا و سیما از وضع موجود جامعه برای برنامه ریزی های آینده بسیار مهم است و امیدواریم روز به روز شاهد تقدیر استاندار از فعالیت های صدا و سیمای مرکز کرمان رضایت بیشتر مردم از رسانه استانی باشیم .

در این دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان نیز با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم صدا و سیمای مرکز کرمان در سال های گذشته ، افزایش ساعت پخش برنامه های صدا و سیما از 18 ساعت به 24 ساعت بوده است ، گفت: در سه سال گذشته سه سریال در صدا و سیمای مرکز کرمان ساخته شده که از شبکه های سراسری نیز پخش شد. آقای علیرمضانی افزود: دو تله فیلم ، 10 مستند چهل سالگی انقلاب ، 50 قسمت مستند اقتصاد مقاومتی و یک مجموعه عروسکی 52 قسمتی نیز در این مدت تولید شده است.

وی از انیمیشن به عنوان یک کالای گران قیمت در صدا و سیما یاد کرد و ادامه داد: در سه سال اخیر 500 دقیقه انیمیشین ارائه کرده ایم و به همین میزان نیز در دست ساخت است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان با اشاره به اینکه 40 مستند از سرداران شهید ساخته شده و مستند مفاخر استان در دست ساخت تقدیر استاندار از فعالیتهای صدا و سیمای مرکز کرماناست ، گفت: جمع خوانی قرآن کرمان در ماه مبارک رمضان که از سوی صدا و سیمای مرکز کرمان برگزار شد در سطح کشور برتر شناخته شده است .

اقای علیرمضانی همچنین گفت: در سه سال گذشته 150 فرستنده کم قدرت روستایی را ارتقا داده و مرکز آموزش جنوب شرق صدا و سیما ، در کرمان تجهیز شده و به زودی به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.