جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل، معاونان و مدیران شبکه اترک با نماینده ولی فقیه - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیرکل، معاونان و مدیران شبکه اترک با نماینده ولی فقیه

دیدار مدیرکل، معاونان و مدیران شبکه اترک با نماینده ولی فقیه

 

اعضای شورای مدیران صدا وسیمای خراسان شمالی با نماینده ولی فقیه در استان دیدارکردند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی، حجت‏الاسلام یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در دیدار مدیرکل، معاونان و مدیران شبکه اترک با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری به صورت عمیق به برنامه های صدا وسیما توجه دارند گفت: عوامل ودست اندرکاران صدا و سیما کسب نمره خیلی خوب از رهبر معظم انقلاب را مغتنم بدانند.

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی با تقدیر از عوامل ودست اندرکاران رسانه استانی تاکیدکرد: صدا وسیما رسانه ایست که با وجود محدودیت ها توانسته مردم را در همه شرایط انقلاب در بیش از 40 سال عمر با برکت نظام اسلامی در صحنه نگهدارد.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین با بیان اینکه هر برنامه ای در صدا وسیما تهیه وتولید می شود حسنه است ودر پرونده حسنات عوامل سازنده آن ثبت می شود افزود : صدا وسیما که افتخار دانشگاه عمومی را از امام خمینی (ره) کسب کرده است باید در تولید محتوی چنان دقیق و با ظرافت کار کند تا ضمن جذب همه اقشار و مخاطبان با هر سطح سواد وتحصیلات وهر سن وجنس بتواند فارغ التحصیلانی به جامعه تحویل دهد که در شان نظام اسلامی باشد.

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی در ادامه با تبیین جایگاه ومنزلت ماه مبارک رمضان شیوع ویروس منحوس کرونا را فرصتی برای صدا وسیما ارزیابی کرد که به موجب خانه نشینی های اجباری مردم رسانه می تواند با تهیه ، تولید وپخش برنامه های شاد و معنوی ایام ماه مبارک رمضان را برای مخاطب ویژه تر وپربارتر کند.

نماینده ولی فقیه در ادامه با تبیین شعار سال بر تهیه وتولید برنامه های ویژه  با محوریت جهش تولید ، اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی اسلامی و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در رسانه  تاکید کرد.

مدیرکل صدا وسیمای خراسان شمالی هم در این دیدار صمیمی با ارئه گزارشی ازعملکرد رسانه استانی، ویژه برنامه های شبکه اترک در ایام ماه مبارک رمضان را تشریح کرد وافزود: قبول باشه ، زلال معرفت ، تاج بندگی ، مسابقه بزرگ قرآنی ، 250 بسته تصویری کارشناسی ائمه جمعه سراسر استان با عنوان گلبرگ معرفت ، گزارش های مختلف خبری ، انتشار گزیده برنامه های رسانه استانی در فضای مجازی در قالب عکس نوشت ، موشن گرافی و اینفو گرافی  از جمله برنامه های شبکه اترک در این ماه پر برکت است.

حمید قربانی جم همچنین پرداختن به اقدامات و برنامه های قرارگاه رزمایش مواسات ، همدلی وکمک مومنانه و شعار سال را از دیگر اولویت های رسانه استانی  برشمرد.