سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل صدا وسیمای البرز با خانواده شهدای اصحاب رسانه - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیرکل صدا وسیمای البرز با خانواده شهدای اصحاب رسانه

دیدار مدیرکل صدا وسیمای البرز با خانواده شهدای اصحاب رسانه

دیدار مدیرکل صدا وسیمای البرز با خانواده شهدای اصحاب رسانه

علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز امروز به نمایندگی از رئیس رسانه ملی به همراه هیئت مسئول امور شهدا و نمایندگان مدیریت امور ایثارگران سازمان به دیدار خانواده های شهیدان منصور محمودی ، ابراهیم بقایی ، دکتر بابک غیاثوند و علی رضا افشار که در حادثه سقوط هواپیمای سی 130 به درجه رفیع شهادت نایل شدند ، رفتند .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز علی رامک در این دیدار که حامل پیام دکتر سرافراز رئیس رسانه ملی بود  با اشاره به اهمیت زنده نگاه داشتن یاد شهدا، گفت:  شهدا حق بزرگی برگردن تمام ملت ایران دارند و باید نام و یاد آنها گرامی داشته شود.

وی با بیان اینکه ملت ایران و نسل جدید نباید از فرهنگ ایثار و شهادت فاصله بگیرد گفت:  خرسندیم که در عصر حاضر به برکت خون شهدا و باعزت و اقتدار مردم مانع ورود دشمن به کشور شده ایم.

وی با اشاره به اینکه در عمل باید راه شهدا را ادامه داد گفت: برای ما افتخار بزرگی است که در عرصه رسانه شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده ایم.

رامک افزود : امروزه جنگ، جنگ تفکر و عقاید است و دشمن می خواهد که شهدا فراموش شوند که تجدید میثاق با خانواده شهدا قوت قلبی برای همه ماست.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با اشاره به اینکه اصحاب رسانه باید شهدای رسانه را چراغ هدایت خود بدانند، گفت: شناسایی شهدای رسانه و تکریم آنها از مهمترین موضوعاتی است که باید در فضای رسانه بیشتر به آن پرداخته شود.

گفتنی است شهیدان منصور محمودی ، ابراهیم بقایی ، بابک غیاثوند و علی رضا افشار از شهدای رسانه ملی ساکن در کرج بودند که در پانزدهم آذر سال 1384 در حادثه سقوط یک فروند هواپیمای سی 130 نیروی هوایی به همراه 39 نفر خبرنگار ، عکاس و فیلمبردار  دیگر به درجه رفیع شهادت نایل شدند.