سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل صدا وسیما با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیرکل صدا وسیما با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی

دیدار مدیرکل صدا وسیما با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی

 
محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی با آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی، محسن نصرپور در دیدار با امام جمعه مشهد به نقش صدا وسیما در فضای فرهنگی رسانه ای اجتماعی استان و ارائه گزارش از برنامه های ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: رسانه ملی بعنوان بازوی کارآمد و تاثیرگذار رهبری معظم انقلاب
اسلامی در سالهای اخیر نقش بی بدیل و سرنوشت ساز برعهده داشت و توانست با جلب و جذب مخاطبان اعتماد سازی، امید آفرینی، ایجاد رضایت مندی، تحکیم انسجام و وحدت ملی و تقویت باورهای انقلابی و اسلامی، روحیه و آگاهی لازم برای مقابله با تهدیدات و تبلیغات روانی دشمن را فراهم سازد. ایشان در ادامه پیرامون برنامه های دهه کرامت صداوسیمای خراسان رضوی نیز با ایشان گفتگو و تبادل نظر کرد.
آیت الله علم الهدی ضمن تشکر از ویژه برنامه های صداوسیمای خراسان رضوی در ماه مبارک رمضان بخصوص برنامه های شبهای لیالی قدر و روزقدس که شکوه و عظمت فضای معنوی بارگاه ملکوتی ثامن الحجج «علیه السلام» و استکبار ستیزی مردم خوب مشهد و استان خراسان رضوی را به تصویر کشید نکاتی را پیرامون ترویج روحیه امید، نشاط و معنویت درجامعه و بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری بیان کرد.