جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل قزوین با نماینده ی ولی فقیه دراستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیرکل قزوین با نماینده ی ولی فقیه دراستان

دیدار مدیرکل قزوین با نماینده ی ولی فقیه دراستان

 

نماینده ی ولی فقیه دراستان و امام جمعه قزوین در دیدار با مدیرکل، قائم مقام، معاونان و جمعی از مدیران صداوسیمای مرکز قزوین تبیین سبک زندگی اسلامی را مهمترین رسالت رسانه دانست.
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: صداوسیما مبلغ رسالت‌های الهی است و محصول کارش هم باید ارائه سبک زندگی دینی به مردم باشد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با اشاره به نقش رسانه ها در شناخت آسیب های اجتماعی  افزود: رسانه باید آسیب‌ها و آفت‌های اجتماعی را شناسایی و برای اصلاح آنها پیگیری کند.

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: روند تولید برنامه های صدا و سیما باید درجهت تقویت ایمان و اتحاد مردم و همچنین تحکیم پایه های اخلاقی در جامعه باشد .

در ابتدای این دیدار مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین، با بیان اولویت های این مرکز در سال جاری گفت: سال گذشته بیش از ۶ هزار ساعت برنامه در بخش های مختلف صدا،سیما و خبر تولید و پخش شده است که این میزان حدود هزار ساعت بیش از تعهد تعیین شده بود.

معصومی فر افزود: هم اکنون ۱۸ ساعت برنامه از صدا و سیمای مرکز قزوین پخش می شود که امیدواریم تا شهریورماه این میزان به ۲۴ ساعت افزایش یابد.

وی، همچنین از تولید مستندهای فاخر درباره علما و برجستگان استان خبر داد.