جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل مرکززنجان با نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیرکل مرکززنجان با نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی

دیدار مدیرکل مرکززنجان با نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در دیدار با نمایندگان مردم شریف زنجان، طارم و همچنین ابهر ، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی توجه ویژه به مشکلات مردم را جزء رسالت های اصلی صداوسیما عنوان نموده و تصریح کرد: با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب، باید چهارچوب حرکت همه وفاق، وحدت ملی، ایجاد روحیه امید و نشاط در جامعه و رسیدگی به مشکلات مردم باشد .

آقای صفری گفت: رسانه ملی و استانی زبان گویای ملت و چشم و گوش حساس کشور است از این رو مکلفیم خواسته ها، نیازها و مشکلات ‌مردم را به اطلاع مسئولین برسانیم و مردم را در جریان کامل فعالیت ها، برنامه‌ها، پیشرفت ها و مشکلات نهادهای قانونی کشور قرار دهیم و در جهت برقراری ‌تفاهم و ارتباط هر چه عمیقتر مسئولین و اقشار مختلف مردم تلاش نماییم.
وی میزان 80 درصد مخاطب شبکه اشراق را نشان از اعتماد بالای مردم به این رسانه دانست و افزود: مرکز زنجان جایگاه خوبی بین مراکز استانی سازمان صداوسیما را داراست .

وی تعداد ایستگاه های استان را 137 مورد اعلام کرده و گفت:98درصد جغرافیای استان تحت پوشش پخش آنالوگ و 90درصد استان زیر پوشش دیجیتال است که امیدواریم در صورت تامین منابع لازم و حمایت مسئولین استان، درآینده ساکنان سایر نواحی باقیمانده، تحت پوشش برنامه های دیجیتال قرار بگیرند.

نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی هم در این دیدار با تشکر از مدیران و کارکنان رسانه استانی، برنامه‌های شبکه اشراق و شبکه استانی رادیو را خوب ، مفید و مبتنی بر ارزش‌های اسلام و انقلاب دانستند و با ابرازرضایت کامل از عملکرد این رسانه در ایام محرم افزودند : رسانه ملی با دو ویژگی گستردگی مخاطب و انتقال سریع پیام از نقاط مختلف نقش بی بدیلی در گسترش و ترویج معارف و ارزشهای دینی در جامع دارد و بی شک رسانه استانی هم با اجرایی کردن برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان همچون دانشگاهی عظیم برای اشاعه فرهنگ آزادی و آزادگی امام حسین (ع) فعالیت کرد و با شیوه های هنرمندانه و جذاب ، شور حسینی مساجد و حسینیه ها را به خانه های مردم برد.
آقایان دکتر احمدی و دکتر عزیزی به مطالبه مردم استان درباره بهره‌ مندی از پخش دیجیتال اشاره و  بر تأمین بودجه مورد نیاز برای این پروژه و تکمیل پوشش دیجیتال مناطق باقی استان تاکید کردند .