جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل مرکز ایلام با امام جمعه وفرماندار شهرستان بدره - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیرکل مرکز ایلام با امام جمعه وفرماندار شهرستان بدره

دیدار مدیرکل مرکز ایلام با امام جمعه وفرماندار شهرستان بدره

دیدار مدیرکل مرکز ایلام با امام جمعه وفرماندار شهرستان بدره

مدیرکل مرکز در دیدار با امام جمعه وفرماندار شهرستان بدره گفت: اعتماد مردم استان به برنامه های صداوسیما زیاد است واین را یک سرمایه برای رسانه می دانیم .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما ی مرکز ایلام دکتر شیروی گفت: تلاش و سعی ما این است که عدالت رسانه ای را در کل استان رعایت کنیم .

وی افزود: استفاده از ظرفیت های شهرستان ها بخصوص شهرستان بدره در اولویت برنامه سازان این مرکز در تولید  برنامه ها قرار دارد .

شیروی همچنین با اشاره به اینکه میزان پوشش شبکه دیجیتال در سطح استان 90 درصد است گفت: با برنامه ریزی انجام شده و همکاری و مساعدت مسئولین این میزان تا آخر سال آینده به 95درصد خواهد رسید.

درادامه این نشست  حجت السلام والمسلمین زمانی موسوی امام جمعه بدره  صداوسیما را یک رسانه مدرن وتاثیر گذار در عرصه های فرهنگی، مذهبی واجتماعی دانست وگفت: برنامه های صداوسیما در پیشرفت جامعه  نقش بسزایی دارند.

وی خواستار پوشش رسانه ای یادواره شهدای این شهرستان، پخش خطبه های نماز جمعه، پوشش کامل دیجیتال شهرستان بدره واستفاده ازایده ها و نظرات کارشناسان مذهبی این شهرستان در تولید برنامه های سیما شد.

مرادحاصلی فرماندار شهرستان بدره نیز خواستار پوشش کامل دیجیتال در نقاط کور وروستاهای شهرستان شد وگفت: استقبال مردم شهرستان بدره وحتی کشور از برنامه های محلی صداوسیما بالاست.

در حاشیه این دیدار تجهیزات کامل دفتر خبری بدره از جمله دوربین پیشرفته با کیفیت HDو سه پایه و ست کامل (میکروفون و...)به خبرنگار این شهرستان تحویل داده  شد.