سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل مرکز چهارمحال وبختیاری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیرکل مرکز چهارمحال وبختیاری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد

دیدار مدیرکل مرکز چهارمحال وبختیاری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: حجت الاسلام و المسلمین نکونام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در نشست با مدیرکل و معاونین، انقلاب اسلامی را یک حقیقت نورانی دانست و گفت: هر کسی در هر جایگاهی که هست باید با عمل درست خود از تیره و تاریک شدن این حقیقت جلوگیری کند.
وی عمل درست مردم و مسئولین را سبب پیشرفت انقلاب دانست و گفت: مردم حقاً و انصافاً در پیشبرد انقلاب به خوبی ایفای نقش کردند و مسئولین هم باید با فداکاری، خدمت درست و پرمحتوا، دِین خود را به انقلاب ادا کنند
چرا که انقلاب نشأت گرفته از اسلام است، اسلامی که جایگاهش آنقدر عظیم می باشد که پیامبر اکرم(ص)  انواع سختی ها را برای آن تحمل کرده است.
حجت الاسلام و المسلمین نکونام در پایان گفت: در عرصه فرهنگی زمانی می توانیم به خود ببالیم که به معنای واقعی، حقیقت اسلام را برای مردم و بشریت تبیین کنیم چرا که مخاطبان ما مردم کل جهان می باشند و به همان میزانی که مخاطب گسترده است و عرصه صدا رسانی وسیع می باشد ضروری است که نورانیت اسلام را به جهانیان ارائه نماییم.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری هم در این دیدار، سال 95 را سال خوبی برای رسانه استانی دانست و گفت: اتفاق مهمی که در سال گذشته برای مرکز رخ داد کسب رتبه اول در جشنواره نوزدهم مراکز استان ها بود که همه حوزه ها به نوبه خود در این جشنواره خوش درخشیدند.
مهرداد عظیمی افزود: هرچند که صدا و سیمای استان از لحاظ منابع مالی و نیروی انسانی قابل قیاس با استان های برخوردار نیست اما ثابت شد هر جا توکل به خدا و عزم و اراده باشد می توان موفق بود و یک کار جهادی انجام داد.
وی گفت: مردم شریف استان نقش بسزایی در این موفقیت داشتند چرا که یک بحث ارزیابی های تولیدات بود اما بخش بسیار مهم در این جشنواره، مخاطبان و پرداختن به مؤلفه های استانی بود که در مجموع باعث شد صدا و سیمای استان رتبه اول کشور را کسب کند.
مدیرکل به افتتاح پروژه ساختمانی مرکز در سال 95 اشاره کرد و افزود: توسعه دیجیتال مهمترین خواسته مردم و مسئولین استانی بود و با افتتاح بیش از 40 ایستگاه یک کار جهادی بی سابقه صورت گرفت و هم اکنون سطح پوشش دیجیتال در استان به 93 درصد رسیده است که با این 21 درصدی رشد دیجیتال توانستیم رضایت مردم را فراهم کنیم.
عظیمی مبحث انتخابات را از برنامه های بسیار مهم برای نظام و سازمان صدا و سیما دانست و گفت: رسانه استانی پخش برنامه های انتخاباتی خود را از سه ماه آخر سال 95 آغاز کرده است تا با توفیق الهی، رهنمودهای مقام معظم رهبری و حضور بابصیرت مردم یک حماسه خوب رقم زده شود.