سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل و مدیران صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با آیت ا... مهمان نواز - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیرکل و مدیران صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با آیت ا... مهمان نواز

دیدار مدیرکل و مدیران صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با آیت ا... مهمان نواز

دیدار مدیرکل و مدیران صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با آیت ا... مهمان نواز

در دیدار مدیرکل و مدیران صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با آیت ا... مهمان نواز نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری ، نقش رسانه ملی در آگاهی بخشی عمومی و سیاسی مورد تقدیر قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ؛ در این دیدار آیت ا... مهمان نواز نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از عملکرد صدا و سیما در انعکاس مطلوب و مکرر سخنان مقام معظم رهبری در جمع ائمه جمعه سراسر کشور بر نقش بزرگ صدا و سیما در اوضاع کنونی کشورمان تاکید کرد .

نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) و همچنین رهبر معظم انقلاب برای نقش رسانه ملی اهمیت قائل بوده و هستند افزود : شما سربازان جبهه رسانه نیز بدانید این موفقیت را خداوند شامل حال شما کرده تا در عرصه نظام الهی مردم را با رمز پیروزی که همان اصل مترقی ولایت فقیه است آشنا کنید .

دکتر امیر هوشنگ آذردشتی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی نیز در این دیدار گفت : صدا و سیما با تاسی از منویات مقام معظم رهبری رسالت خدمت رسانی به مردم و کمک به مسئولان برای توسعه استان را بر عهده دارد .

وی افزود : یکی از رویکردهای شبکه استانی شناخت ظرفیت ها و توانمندی های استان و معرفی این توانمندی ها در جهت توسعه همه جانبه خراسان شمالی خواهد بود .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با اشاره به نقش موثر علماء دین و نخبگان جامعه گفت : قطعا برای ارتقاء کیفی مجموعه تولیدات رادیویی ، تلویزیونی و خبری رسانه استانی از دیدگاه های کارشناسی این اقشار بهره گیری خواهد شد .

دکتر امیرهوشنگ آذردشتی تصریح کرد : صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی همه تلاش خود را برای تقویت وحدت و انسجام اقوام و خرده فرهنگ ها در خطه خراسان شمالی معطوف و با تعامل مداوم با علماء و نخبگان در جهت فرهنگ سازی و هدایت افکار عمومی مبتنی بر دین ، اخلاق ، امید و آگاهی حرکت خواهد کرد.