سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری

دیدار مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری

 

آیت الله صفایی بوشهری در دیدار مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز بوشهر با تبریک سال نو و تقارن آن با بهار مهدویت افزود: تلاش‌های رسانه ملی در اقتدار همه جانبه نظام ایران غیر قابل انکار است.

وی با بیان اینکه رسانه رسمی یک کشور خط مقدم دفاع مقدس رسانه و تابلو تمام نمای اندیشه و تفکرات آن است تصریح کرد: رسانه‌ای که محتوای کارآمدتر و سیستم ارائه موثرتری داشته و در عرصه تجهیزات نیز دارای شاخص بالاتری باشد قطعا در فضای ملی و فراملی تاثیرگذاری بیشتری دارد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تاکید کرد: رسانه ملی چشم و گوش نظام و سدی محکم در برابر تهاجم رسانه‌ای جهان استکبار است و در فراز و نشیب‌های انقلاب توانسته بسیاری از توطئه‌های جهان استکبار، اصحاب فتنه و مزدوران داخلی را افشا و کنترل نماید.

وی با بیان اینکه شعار سال یک هدایت راهبردی و استراتژیک برای پیشرفت و توسعه ایران است تصریح کرد:  همه باید برای تحقق این شعار تلاش کنند و صداوسیما نیز در این زمینه نقشی تاثیرگذار دارد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر هم در این دیدار با تاکید بر حمایت از کالای ایرانی بیان کرد: رسانه ملی با تمام توان در تحقق شعار سال تلاش خواهد کرد.