جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیر کل خراسان رضوی با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیر کل خراسان رضوی با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی

دیدار مدیر کل خراسان رضوی با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی

دیدار مدیر کل خراسان رضوی با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی تأکید کرد: همت رسانه استانی به موازات رسالت حساس رسانه ملی در جهت مقابله با ابعاد مختلف جنگ نرم دشمنان نظام است.

محسن نصر پور در جلسه با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به فرازهایی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با متولیان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مبنی بر لزوم تقابل هوشمندانه با هجمه ضد ارزشی غرب اشاره کرد و افزود: تغییر باور به گذشته، فرو پاشی بنیان خانواده، تغییر معارف انقلابی از مهمترین راهبردهای رسانه ای دشمنان است که صدا و سیمای خراسان رضوی در تحکیم ارزش ها از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد بود.

ضرورت بهره برداری از امکانات فیبر نوری، راه اندازی دفاتر خبری در شهرستان ها نیز از نکاتی بود که مدیر کل صدا و سیمای استان در توسعه ارتباط رسانه ای با مردم، ضروری دانست.

در این جلسه نمایندگان استان نیز ظرفیت معرفتی استان را به پشتوانه بارگاه ملکوتی ثامن الحجج (ع)، غنی دانستند و تأکید کردند تولید محتوای فرهنگی جذاب و مخاطب پسند در قالب های گوناگون، نیازمند حمایت های فراسازمانی است که نمایندگان در این مسیر آماده هر گونه حمایت هستند.

بهبود ارتباط مردم با نمایندگان استان از بستر صدا و سیمای استان به عنوان نقطه اتصال مردم با حاکمیت، ضرورت مدیریت جهادی در تولید محصولات رسانه ای با بازدهی مطلوب، پرهیز از تنگ نظری و انفعال در برنامه سازی، توجه همه جانبه به سبک زندگی، حاشیه نشینی و ملاحظات امنیتی مردم و راه اندازی شبکه زیارت نیز از جمله مطالبات مجمع نمایندگان استان از صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی بود.