جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین با نماینده ولی فقیه در استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین با نماینده ولی فقیه در استان

 

مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین به همراه معاونین خود با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار کرد.

بگزارش دفتر و روابط عمومی شبکه قزوین؛ سعید انبار لویی مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین به همراه معاونین خود با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار کرد.

حجت الاسلام عابدینی در این دیدار به نقش مهم و تاثیر گذار رسانه ها خصوصا رسانه ملی  اشاره کرد و گفت: رسانه ها نقش مهمی را در آگاهی و افزایش بینش سیاسی و دینی افراد در جامعه می توانند داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه بر ضرورت تلاش رسانه ملی در جهت اقامه نماز در جامعه تاکید کرد و گفت: با برپایی این فریضه  الهی زمینه ناهنجاریهای اجتماعی در جامعه کاهش پیدا خواهد کرد.

امام جمعه قزوین با تاکید بر اینکه  اقامه نماز در جامعه زمینه اقامه عدالت ، عفاف ، حجاب و اخلاق را فراهم می کند خواستار نهادینه کردن ارزشهای دینی در جامعه شد.

حجت الاسلام عابدینی در ادامه با اشاره به اینکه  صدا و سیما باید در تبلیغ رسالت های الهی در جامعه تلاش کند از رسانه ملی به عنوان سخنگوی نظام جمهوری اسلامی  و منویات رهبر یاد کرد.

در ابتدای این دیدار  انبار لویی مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین هم نقش رسانه ها را در اگاهی و اطلاع رسانی در جامعه مهم دانست و گفت:  اگر رسانه های به دست دشمن بیفتند دشمنان نظام بدون خراب کردن زیر ساخت های جامعه، زمینه از بین بردن انسانها را فراهم می کنند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین در ادامه از رسانه به عنوان پل ارتباطی مطمئن بین مردم و مسئولان نام برد و بر ساخت برنامه های غنی و تولید برنامه های پر محتوا تاکید کرد.

انبار لویی در ادامه به نقش مهم و تاثیر گذار مردم در عرصه های مختلف نظام اشاره کرد و گفت:  رسانه ملی در کنار اینکه صدای مردم را باید انتقال دهد در زمینه بیان دستاوردهای نظام هم باید تلاش کند.

در ادامه مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین بر ضرورت رساندن صدا و تصویر به تمامی نقاط مختلف استان تاکید کرد.