جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی با معاون سیاسی وزیر کشور - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی با معاون سیاسی وزیر کشور

دیدار مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی با معاون سیاسی وزیر کشور

دیدار مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی با معاون سیاسی وزیر کشور

مدير كل صدا و سيماي خراسان رضوي، اطلاع رساني شفاف  و ايجاد زمينه مشاركت سياسي مردم در انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري را راهبرد اين رسانه استاني دانست.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوی، نصر پور در ديدار با مهندس مقيمي معاون سياسي وزير كشور و رئيس ستاد انتخابات كشور ، ميزان نفوذ و تأثير گذاري رسانه استاني در افكار عمومي و حفظ ارزش هاي حاكم بر جامعه را تشريح و تصريح كرد: رسانه ملي در آگاهي بخشي و ايجاد بستر مشاركت مردم در سرنوشت سياسي خود به شكل ملي، فرا جناحي و بي طرف عمل خواهد كرد .

نصر پور تأكيد كرد: بر مبناي دستور دكتر سر افراز رئيس رسانه ملي، اطلاع رساني دقيق، صحيح، مستمر و با رعايت اصل بي طرفي در پخش برنامه هاي متنوع و مفيد از جمله اهداف اصلي رسانه ملي و استاني در دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي و پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري است.

رئيس ستاد انتخابات كشور نيز با اشاره به اثر بخشي برنامه هاي صدا و سيماي استاني، دعوت از نخبگان براي ثبت نام به عنوان كانديداهاي مجلس و حضور پر رنگ مردم در انتخابات همچون گذشته را در تهيه و پخش برنامه ها خواستار شد.

مهندس مقيمي، رعايت مقررات و قوانين انتخاباتي و چارچوب هاي رسانه اي در برگزاري انتخاباتي سالم و به دور از جانبداري را از مهمترين توقعات از رسانه ملي و استاني دانست.

همچنين رئيس ستاد انتخابات كشور حضور با شكوه مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي را سبب انسجام و وحدت ملي دانست.