جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز و فرماندار اشتهارد - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز و فرماندار اشتهارد

دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز و فرماندار اشتهارد

دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز و فرماندار اشتهارد

علی رامک ، مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز هدف از حضور در شهرستان اشتهارد را آشنایی نزدیک با ظرفیت ها و پتانسیل های این منطقه دانست .

به گزارش روابط عموی صدا و سیمای مرکز البرز علی رامک در نشستی با فرماندار  و مدیران شهرستان اشتهارد گفت : صدا و سیمای مرکز البرز تلاش می کند تا با برنامه سازی ، توانمندی های این شهرستان را در همه زمینه ها معرفی نماید .

رامک افزود: یکی از نیازهای اصلی این استان طراحی اطلس فرهنگی در حوزه های  مختلف است تا  برنامه سازان این مرکز بتوانند با  شناخت کامل از استان توانمندی های آن را معرفی کنند .

رامک همچنین از طراحی اطلس استان تا پایان سال در مرکز صدا و سیمای البرز خبر داد و گفت : این اطلس در حوزه های مختلف قابلیت های استان را جمع آوری  خواهد کرد .

اینانلو فرماندار شهرستان اشتهارد، نیز در این دیدار گفت: انتظار داریم با توجه به بعد مسافت و دوری این شهرستان از مرکز استان ، سهم اشتهارد از آنتن صدا و سیما افزایش یابد  .

وی با اشاره به اینکه در زمینه های مختلف نیازمند جذب سرمایه گذار هستیم گفت: هم اکنون در این منطقه 11 طرح آماده برای سرمایه گذاری است که نیازمند همکاری رسانه برای معرفی و جذب سرمایه گذار هستیم .

فرماندار شهرستان اشتهارد با اشاره به اینکه سیگنال رسانی صدا و سیما در این شهرستان برای برخی مناطق دچار اختلال شده است ابراز امیدواری کرد با مساعدت مدیران صدا و سیمای البرز بتوانیم این  مشکل را به زودی مرتفع کنیم  .