سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

دیدار مدیر کل مرکز با استاندار جدید هرمزگان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیر کل مرکز با استاندار جدید هرمزگان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در دیدار با استاندار هرمزگان گفت: استان هرمزگان با پتانسیل های بالقوه و بالفعل فراوان در بسیاری از زمینه ها پشتوانه ای محکم برای توسعه و پیشرفت کشور است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خلیج فارس وحید کمالی گفت: در شرایط حال حاضر پویایی، تحرک و نشاط اجتماعی جامعه در سایه تقویت روحیه تدبیر امید و آگاهی محقق خواهد شد و هرمزگان می تواند با برخورداری از پتانسیل های بالقوه و بالفعل پشتوانه محکمی در مسیر توسعه و پیشرفت کشور باشد.

مدیرکل رسانه ملی به ظرفیت های مرکز خلیج فارس اشاره کرد و گفت: در زمینه تولید آثار فاخر مبتنی بر فرهنگ بومی و محلی توفیقات ارزشمندی داشته ایم و در صورت حمایت های استانی طرح های مهمتری نیز برای ارائه دادیم. کمالی با تشریح وضعیت پوشش صدا و تصویر در سطح استان گفت: به رغم تلاش های صورت گرفته هنوز 120 نقطه فاقد پوشش داریم و در صورت تامین اعتبار با تکمیل روند دیجیتال سازی سطح پوشش و سیگنال رسانی به بالای 90% افزایش خواهد یافت.

وی همچنین با اشاره به فرارسیدن دهه مبارک فجر از آمادگی رسانه ملی برای گرامیداشت یاد و خاطره سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سخن گفت و افزود: سال گذشته برنامه تلویزیونی با کاروان انقلاب در استان با استقبال خوب مردم همراه بود و امسال نیز با برنامه ریزی بهتر از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب هرمزگان با جشن های انقلاب همراه مردم خواهیم شد.

alt

در این دیدار دکتر جادری استانداری هرمزگان نیز با تاکید بر اهمیت و نقش رسانه ملی گفت،  صدا وسیما در همه زمینه ها می تواند حلقه اتصال و ارتباط مردم با نظام و کشور باشد. جادری گفت همراهی و اعتماد مردم با رسانه ملی بیانگر عملکرد مثبت صدا و سیماست که بصورت شبانه روزی با آحاد جامعه در ارتباط است .

استاندار هرمزگان با تایید صحبت های کمالی گفت برای رشد و توسعه همه جانبه استان از هیچ کوششی فروگذار نیستیم و با رسانه استانی برای تحقق اهداف ملی همراه خواهیم بود.