سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

دیدار مدیر کل مرکز با نائب رییس مجلس - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیر کل مرکز با نائب رییس مجلس

دیدار مدیر کل مرکز با نائب رییس مجلس


نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در صدا و سیمای مرکز اردبیل با مدیر کل مرکز در خصوص ظرفیت ها و مشکلات موجود گفتگو و تبادل نظر کردند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،مهندس نیکزاد نماینده مردم اردبیل ،نیر،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات کارکنان این مرکز در انعکاس اخبار و مسایل مربوط به استان گفت:صدا و سیمای استان اردبیل در معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های استان کمک بزرگی به استان کرده است.
نائب رییس مجلس شورای اسلامی تولید و پخش برنامه های فاخر و کارشناس محور  و معرفی پتانسیل ها و امکانات استان را از نکات مهمی دانست که می تواند در توسعه و  پیشرفت استان کمک نماید ‌.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در ابن دیدار گفت: برنامه سازان  و مسوولان  صدا و سیمای مرکز اردبیل تلاش می کنند در تولید برنامه ها به تمام ظرفیت های استانی توجه کنند.
دکتر ملااحمدی همچنین افزود : ایجاد فضای همکاری و تعامل بین نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با رسانه استانی می تواند منجر به توسعه زیر ساخت ها در استان شود و در این راستا صدا و سیمای مرکز اردبیل از هیچ کوشی دریغ نمی کند.