جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیر کل مرکز خراسان شمالی با استاندار - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیر کل مرکز خراسان شمالی با استاندار

راهبرد اساسی رسانه تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه سازی حول چهار محور دین، اخلاق، امید و آگاهی بخشی است .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در نشست صمیمانه با استاندار با اشاره به اینکه 75 درصد جمعیت استان از پوشش شبکه های رادیویی و تلویزیونی دیجیتال بهره مند شدند افزود: تا پایان سال 93 همه مناطق استان زیر پوشش شبکه های دیجیتال قرار می گیرد .

مهدوی با بیان اینکه راهبرد اساسی رسانه تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه سازی حول چهار محور دین، اخلاق، امید و آگاهی بخشی است تصریح کرد: صدا و سیمای خراسان شمالی از همه توان و ظرفیت خود برای کمک به تحقق برنامه های مسئولان استان و پیگیری مطالبات مردم استفاده می کند .

استاندار خراسان شمالی هم در این نشست با اشاره به اینکه خراسان شمالی در ردیف استان های در حال توسعه کشور قرار دارد اضافه کرد: امیدها برای رونق سرمایه گذاری در استان افزایش یافته است و در این مسیر رسانه ها به ویژه صدا و سیما نقش موثری برعهده دارند .

سیدعلی اکبر پرویزی با بیان اینکه همه مسئولان استانی و شهرستانی مکلف هستند پاسخگوی رسانه ها باشند تصریح کرد: بنا نداریم در دستگاه های اجرایی تغییرات گسترده ایجاد کنیم و معتقدیم با استفاده از تجربیات مدیران فعلی روند توسعه استان شتاب بیشتری خواهد گرفت .

استاندار خراسان شمالی افزود: با پیگیری هایی که در سه ماه گذشته انجام شد اعتبارات تخصیصی سال 91 استان از 65 به 100 درصد افزایش یافت .

alt

alt