سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

دیدار مدیر کل مرکز کردستان با نماینده ولی فقیه در کردستان و امام جمعه سنندج - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیر کل مرکز کردستان با نماینده ولی فقیه در کردستان و امام جمعه سنندج

دیدار مدیر کل مرکز کردستان با نماینده ولی فقیه در کردستان و امام جمعه سنندج

 

نماینده ولی فقیه در دیدار با مدیر کل و معاونین سازمان صدا و سیمای کردستان گفت: رسانه ملی با تولید برنامه های جذاب و پر محتوا می تواند سدی به تمام معنا در برابر هجمه فرهنگی دشمنان باشد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان حجت السلام والمسلمین حسینی شاهرودی  گفت: رسانه ملی باید با نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش و شناسایی پتانسیل های توسعه کردستان مسیر رسیدن به فرامین رهبر معظم انقلاب در اقتصاد مقاومتی را هموار کند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: دشمنان امروز بر مسئله اقتصاد کشور ما جهت لطمه به اتحاد و یکدلی ملت برنامه ریزی کردند که رسانه ملی، دولت و مردم باید با هم بر مشکلات اقتصادی چیره شوند.

حجت السلام والمسلمین حسینی شاهرودی  گفت: برای دستیابی به توسعه وفائق آمدن بر مشکلات موجود امنیت مهمترین مولفه است که همه اقشار جامعه باید در راستای تداوم این امنیت پایدار تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: با حمایت از تولید و اشتغال رونق را به اقتصاد کشور برگردانیم و هر کسی در این زمینه کوتاهی کند باید محکم در مقابلش ایستاد و با آن برخورد کرد.

حجت السلام والمسلمین حسینی شاهرودی  گفت:صدا و سیما متعلق به هیچ حزب و گروهی نیست و تنها در راستای منافع نظام گام بر می دارد.

مدیر کل صداوسیمای مرکزکردستان هم در این دیدار گفت: این رسانه در کردستان با مدنظر قرار دادن فرهنگ بومی کردستان در ساخت تولیدات خود توانسته در مقابل شبکه های بیگانه که هدفشان بر داشتن فضای معنوی جامعه و کمرنگ کردن بنیان خانواده گامهای خوبی برداشته است.

امان اللهی افزود:  صدا و سیمای کردستان با تشکیل ستاد ویژه اقتصاد مقاومتی در تولیدات خود نقاط ضعف و قوت دستگاه های اجرایی استان را گوشزد و تجزیه و تحلیل علمی این موضوع را برای حل مشکلات موجود ارائه داده است.

پوشش ورود کاروان شهدای گمان در کل شهرستان ها، مراسم جزخوانی قران کریم و ارتباط با شبکه ملی شما، از جمله برنامه های زنده مرکز کردستان بود است.

مدیر کل صدا وسیمای کردستان و معاونین این سازمان در ادامه به دیدار امام جمعه سنندج رفتند و در یک دیدار صمیمی سال نو را به ماموستا خدایی تبریک گفتند.

امام جمعه سنندج در این دیدار گفت: آنچه که از بازخورد اظهارات مردم به بنده رسیده نشان از این دارد که شبکه استانی کردستان در جذب مخاطب بسیار موفق عمل کرده است.

ماموستا خدایی توجه به فرهنگ بومی منطقه و لحاظ کردن مطالبات مردم را از دلایل مقبولیت شبکه کردستان عنوان کرد.

امام جمعه سنندج افزود: تلاش کارکنان صدا و سیمای مرکز کردستان در چند سال اخیر قابل ستایش است و در برنامه های این شبکه، معنویت، اطلاع رسانی دقیق و به موقع و همچنین رسالت آموزشی و نظارتی خود را به خوبی انجام داده است.

ماموستا خدایی گفت: شبکه استانی کردستان به عنوان برترین شبکه از لحاظ مخاطب در بین مراکز دیگر توانسته اقبال عمومی را با خود همراه کند و امید و خدباوری و اتحاد را در جامعه نهادینه کند.