جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیر کل و مدیران صدا وسیمای شبکه آفتاب با نماینده ولی فقیه در استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیر کل و مدیران صدا وسیمای شبکه آفتاب با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار مدیر کل و مدیران صدا وسیمای شبکه آفتاب با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار مدیر کل و مدیران صدا وسیمای شبکه آفتاب با نماینده ولی فقیه در استان

مدیر کل و جمعی از مدیران  و برنامه سازان صدا وسیمای استان با آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان  دیدار داشتند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای استان مرکزی در این دیدار صمیمی آیت الله دری نجف آبادی ضمن تشکر ازصداوسیما بر نقش موثر رسانه در تمام عرصه ها، افزود: « صدا وسیما زبان گویا و چشم بینای نظام است. همه باید سرباز انقلاب باشند و همگی برای تقویت نظام و رهبری تلاش کنیم »

نماینده ولی فقیه در بخش دیگری از سخنانش بر مسئولیت مهم رسانه تاکید کرد و گفت : موضوعات مطرح شده از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی باید عملی شود و صدا وسیما نقش حکیمانه ای در راهبری این موضوعات دارد.

جدی گرفتن اقتصاد مقاومتی، تولید علم، توسعه و تقویت شرکت های دانش بنیان، شکوفایی خانواده و جامعه، ارتقاء فرهنگ و اخلاق و مسئولیت در جامعه از مباحث مهمی بود که نماینده ولی فقیه در استان به آنها اشاره کردند و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی را فصل الخطاب قرار دادند .

در ادامه قربانی جم مدیر کل صدا وسیمای استان از افزایش مخاطبان، ارتقاء کیفی برنامه های تولیدی در سال 94  گفت و افزود: مناسبت های مذهبی و ملی از جمعه 22 بهمن، انتخابات 7 اسفند، تشییع پیکر پاک شهدای گمنام و مدافعان حرم آل الله تا کنون بارها در شبکه استان و ملی پخش شده است که این بیانگر تلاش همه خدمتگزاران مردم در صدا وسیما است و این موضوع مسئولیت ما را در رسانه سنگین تر می کند که امیدواریم بتوانیم با همت بیشتر در سال95 برنامه های فاخر و در خور شان مردم تهیه و پخش نماییم.