سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دیدار مدیر کل و مدیران صدا و سیما با امام جمعه زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیر کل و مدیران صدا و سیما با امام جمعه زنجان

دیدار مدیر کل و مدیران صدا و سیما با امام جمعه زنجان

دیدار مدیر کل و مدیران صدا و سیما با امام جمعه زنجان

مدیر کل و جمعی از مدیران و معاونین صدا و سیمای مرکز زنجان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمين خاتمی  با تبریك فرارسیدن سال نو ، از تلاش های كاركنان صدا و سیمای مركز زنجان در ایام تعطیلات نوروزی و توليد و پخش برنامه هاي مناسب اين ايام  قدردانی كرد . وی افزود: صدا و سیما به عنوان اثرگذارترین نهاد فرهنگی کشور، درسالی که از طرف مقام معظم رهبری(مدظله العالي)، سال اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل نامگذاری شده، باید با تولید برنامه های مناسب زمینه تحقق منویات ایشان را درارکان مختلف جامعه محیا کند .

مدیركل صدا و سیمای مركز زنجان هم با تبریك فرارسیدن سال نو،‌ به تاثیرگذاری رسانه در عرصه های مختلف و حساس اشاره كرد و گفت :‌ صدا و سیما به عنوان مجموعه ایی متشکل از تلاشگران متعهد به نظام و ولایت فقیه همواره تلاش داشته تا به وظیفه اصلی خود در راستای حفظ آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در شرایط گوناگون عمل نمايد .

آقای صفری تعمیق باورهای مذهبی ، تقویت وحدت ملی ، توجه به اقتصاد مقاومتي و بیان خدمات نظام اسلامی را از راهبردهای اصلی سازمان رسانه ملی بیان کرد وافزود: در سال95 هم تلاش کارکنان این سازمان درجهت معرفی و تقویت ظرفیت های اقتصاد مقاومتي در ابعاد ملی و استانی خواهد بود تا با تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، شاهد رشد اقتصاد ، قطع وابستگی به بیگانگان و اقتدار روز افزون نظام اسلامی در عرصه بین المللی باشیم.