سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دیدار مدیر کل و معاونان مرکز فارس با تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیر کل و معاونان مرکز فارس با تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع)

دیدار مدیر کل و معاونان مرکز فارس با تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع)

دیدار مدیر کل و معاونان مرکز فارس با تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع)

تولیت استان مقدس احمدابن موسی شاهچراغ (ع) علیه السلام گفت:  برای اعتلای برنامه های صدا وسیما نهایت همکاری را با این رسانه خواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس آیت الله سیدعلی اصغر دستغیب در دیدار مدیرکل و معاونان صدا وسیمای فارس با قدردانی از فعالیت های این رسانه درتهیه تولید و پوشش خبرهای مرتبط با سومین حرم اهل بیت علیهم السلام گفت: امسال صدا وسیمای مرکز فارس در ماه مبارک رمضان ودهه اول محرم واجلاسیه پیرغلامان نهایت همکاری را داشت واین موفقیت نتیجه انتخاب رئیس جدید سازمان صدا وسیماست که رهبری در وصف شخصیت اش دوازده صفت را مطرح کردند.

وی افزود : با انتخاب مدیرکل جدید صدا وسیما تحولات مهمی دراستان رخ داده که هم انتخاب وی وهم معاونانش بسیار خوب و هوشمندانه بوده واین تیم مورد تقدیر مجموعه آستان مقدس احمدی ومحمدی است.

وی بابیان اینکه درحاشیه جلسه مجلس خبرگان رهبری با رهبر معظم انقلاب ، رهبری فرمودند که چه نماز جماعت با شکوهی درحرم مطهر برگزار می شود ، من آنرا از سیما می بینم افزود این تقدیر رهبری درحقیقت تقدیر از تلاش کارکنان صدا وسیمای مرکز فارس بود .

در این دیدار مدیرکل صدا وسیمای فارس گفت : در دیدار مدیران ارشد صدا وسیمای کشور با رهبر معظم انقلاب رهبری دستورات خاصی را به کار کنان صدا وسیما ابلاغ کردند که وظیفه کار کنان صدا و سیما برای تحقق آنها دو چندان شده است .

سهرابی بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند دشمن می کوشد تا مردم را به دین حداقلی برساند و با تبلیغات رسانه ای برای رسیدن به این هدف تلاش می کند افزود : معظم له بر این نکته تاکید کردند که صدا وسیما مهمترین قرارگاه جنگ نرم مقابل رسانه های معاند است وتوصیه کردندکه همه باید صدا و سیما را در این ماموریت کمک کنند.

مدیر کل صدا و سیمای مر کز فارس افزود:  با توجه به اینکه استان فارس مهد عالمان بنامی است و از نعمت امام زادگان جلیل القدری چون حضرت احمدبن موسی وسید علاء الدین حسین علیهما السلام بر خوردار است وظیفه ما در ساخت برنامه های مختلف در 4 محور دین ، اخلاق ، امید وآگاهی دو چندان شده است .

سهرابی افزود : انشا الله با همکاری تولیت آستان مقدس احمدی ومحمدی علیهما السلام بتوانیم در تولید و ساخت بر نامه های مختلف مذهبی با محوریت سومین حرم اهل بیت بخصوص ساخت سریال حضرت احمدبن موسی علیه الاسلام در اسر ع وقت اقدام کنیم.

مدیر کل مرکز فارس گفت: با کارگردان مطرح کشورآقای میر باقری صحبت شده و امادگی خودر را برای ساخت این سریال اعلام کرده است.