جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدار مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی شهرستان ها با مدیران مرکز فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی شهرستان ها با مدیران مرکز فارس

دیدار مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی شهرستان ها با مدیران مرکز فارس

دیدار مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی شهرستان ها با مدیران مرکز فارس

مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی شهرستان های سازمان صدا و سیما در شیراز گفت: تولید پژوهش های منجر به پخش؛ رویکرد جدید حوزه پژوهش سازمان صدا و سیما است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس ، محمدمهدي منصف پور در ديدار با مديركل و معاونان صدا و سيماي مركز فارس با اشاره به اهميت توليدات رسانه اي مبتني بر پژوهش افزود : پژوهش و نياز سنجي درباره توليد برنامه هاي مورد نظر مخاطبان با همكاري همه استان ها به صورت دايره المعارف جامع ، از جمله كارهاي در دست اقدام حوزه پژوهش سازمان است.

مديركل پشتيباني پژوهش و اجراي نظرسنجي شهرستان هاي سازمان صدا و سيما همچنين تصريح كرد: ظرفيت هاي علمي حوزه نظرسنجي در ايجاد محتواي پيام متناسب براي مخاطبان در تصميم گيري هاي راهبردي سازمان نقش موثري دارد.

مديركل صدا و سيماي مركز فارس هم در اين ديدار با اشاره به ضرورت نظرسنجي براي توليد برنامه هاي فاخر در رسانه ملي گفت: حوزه پژوهش و نظرسنجي صدا و سيما در بهبود توليدات رسانه اي مخاطب محور و ارزيابي و اصلاح اين توليدات نقشي غير قابل انكار است.

سيد تقي سهرابي با بيان اينكه توجه به نتايج نظرسنجي هاي فصلي انجام شده در سازمان موجب افزايش رضايت مندي مخاطبان رسانه ملي مي شود، افزود: پژوهش و نظرسنجي هاي رسانه ملي بايد محور تغيير برنامه ها و راهكارهاي جلب مخاطب رسانه ملي قرار گيرد.

در ادامه اين ديدار،  منصف پور مديركل پشتيباني پژوهش و اجراي نظرسنجي شهرستان ها با اشاره به سابقه مركز تحقيقات رسانه ملي و توانايي و ظرفيت اين حوزه گفت : مركز تحقيقات سازمان صدا و سيما در حوزه افكارسنجي توانايي لازم براي نظرسنجي از سراسر كشور در 12 ساعت را دارد و نتايج اين نظرسنجي در مقايسه با سازمانهاي افكارسنجي در دنيا از اعتبار بالايي برخوردار است.