سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

دیدار معاون امور استان های صدا و سیما با نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار معاون امور استان های صدا و سیما با نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری

دیدار معاون امور استان های صدا و سیما با نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری

 
معاون امور استان های سازمان صدا و سیما و جمعی از مدیران این سازمان صبح امروز با نماینده ولی فقیه دراستان چهارمحال و بختیاری دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، نماینده ولی فقیه در استان در این دیدار گفت: ظرفیت های وسیع صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران می تواند پیام اسلام را به تمام دنیا برساند، چرا که اکنون با پیروزی انقلاب اسلامی ، تنها کشوری هستیم که پرچم اسلام ناب را به دست گرفته ایم.
حجت الاسلام والمسلمین نکونام افزود: اگر انصاف را در نظر بگیریم کارهای بزرگی در سازمان انجام شده است و با تمرکز بیشتر بر مبانی اسلام می توان کارهای بیشتری انجام داد.
وی با تاکید بر اسلام محوری در تولید برنامه ها گفت: یک نمونه بسیار مطلوب اسلام محوری در سازمان صدا و سیما ، رادیو معارف است که به طور کامل صدای اسلام ناب بوده و در شبکه های دیگر هم این محوریت دیده می شود.
نماینده ولی فقیه در استان افزود: باید نشاط اجتماعی با اخلاق محوری و خدا محوری به مخاطب منتقل شود و از غفلت در این حوزه دوری کرد.
حجت الاسلام والمسلمین نکونام در پایان با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در مدت مدیریت پیشین صدا و سیمای استان گفت: از مدیر جدید این مرکز هم انتظار است تا با غنیمت شمردن برکت انقلاب اسلامی ، در توسعه و پیشرفت استان تلاش نماید.
معاون امور استان های صدا و سیما هم در این دیدار با شاره به ساخت برنامه های متعدد با محوریت اخلاق و اسلام درشبکه های استانی رسانه ملی گفت: این مهم با هنر ، فن و خلاقیت های هنرمندان به گونه ای نشان داده می شود که باور پذیری و اقناع را برای مخاطب به ارمغان بیاورد.
دکتر دارابی با اشاره به فعالیت های متعدد شبکه استانی چهارمحال و بختیاری از جمله برگزاری موفق بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان های صدا و سیما افزود: هنرمندان برجسته ای در این استان وجود دارند که باید فضای مطلوبی را برای این تلاشگران عرصه هنر فراهم کرد.
وی در پایان با تاکید بر لزوم تفاهم و همکاری صدا و سیمای استان با ارگان ها و نهاد های دیگرگفت: شبکه استان ظرفیت های بسیاری را در به نمایش گذاشتن آداب ، رسوم و فرهنگ غنی چهار محال و بختیاری دارد.