سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

دیدار معاون امور استان های صدا و سیما با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار معاون امور استان های صدا و سیما با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد

دیدار معاون امور استان های صدا و سیما با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد

 

معاون امور استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی، در این مراسم آیت الله سید احمد علم الهدی از تحول در شبکه استانی خراسان رضوی در دوره مدیریتی مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی تقدیر کرد.
امام جمعه مشهد با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و موضوع اقتصاد مقاومتی، خواستار توجه بیشتر رسانه ملی به مشکلات اقتصادی مردم و کسبه و نیز تقویت و ترویج اقتصاد مقاومتی در جامعه شد.
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو بر رسالت رسانه ملی در این زمینه با موضوع بصیرت افزایی تاکید کرد.
معاون امور استان های صدا و سیمای خراسان رضوی نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت های صدا و سیما گفت: رادیو زیارت به مرکزیت مشهد با هدف گسترش فرهنگ رضوی و ارتقای فرهنگ زیارت  بین مردم و معرفی اماکن زیارتی کشور در بهار ۹۶رسما افتتاح خواهد شد.
علی دارابی با اشاره به تشکیل ستاد انتخابات در رسانه ملی ، تبیین و عملیاتی کردن گفتمان امام و رهبری و حضور حد اکثری مردم را مبنای کار رسانه ملی در انتخابات پیش رو دانست.
وی همچنین از راه اندازی شبکه ایران کالا در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و همچنین ساخت سریال گوهرشاد خاتون توسط مرکز سیمای استان ها خبرداد.